BROTHER DCPL2622DW večfunkcijski mono laserski tiskalnik A4, 34 str./min, WLAN
BROTHER DCPL2622DW večfunkcijski mono laserski tiskalnik A4, 34 str./min, WLAN Odkrijte Brother DCP-L2622DW, multifunkcijsko pisarniško napravo, zasnovano za poenostavitev upravljanja dokumentov. Ta ..
- Brez DDV: 172,56€
- Blagovne znamke BROTHER
- Šifra: ALS47092773
- Proizvajalčeva koda: DCPL2622DWYJ1
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: DCPL2622DWYJ1
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
BROTHER DCPL2622DW večfunkcijski mono laserski tiskalnik A4, 34 str./min, WLAN
Odkrijte Brother DCP-L2622DW, multifunkcijsko pisarniško napravo, zasnovano za poenostavitev upravljanja dokumentov. Ta kombinacija tiskalnika, kopirnega stroja in skenerja je zasnovana za učinkovitost in varnost ter omogoča hitro tiskanje in kopiranje do 34 strani na minuto ter čas prvega izpisa le 8,5 sekunde. S širokimi možnostmi povezljivosti, vključno z USB 2.0, Wi-Fi(n) in mobilnim tiskanjem, se brez težav vključi v vsako pisarniško okolje. DCP-L2622DW ne sklepa kompromisov pri varnosti; vključuje napredne protokole, kot so AES, WPA3-SAE, in varno upravljanje ključev za zaščito občutljivih podatkov. S prilagodljivim ravnanjem sprejme različne vrste in formate papirja, zato je primeren za širok spekter tiskalnih opravil. Samodejno obojestransko tiskanje še poveča učinkovitost, zmanjša porabo papirja in spodbuja trajnost. Ne glede na to, ali tiskate, kopirate ali skenirate, je naprava zasnovana tako, da zadovolji zahteve sodobnih delovnih okolij.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: BROTHER DCPL2622DW večfunkcijski mono laserski tiskalnik A4, 34 str./min, WLAN
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 10,1 kg
- Mere( Š x V x G): 41 cm x 39.9 cm x 27.2 cm
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija z registracijo izdelka
- Povezljivost: USB 2.0, Wi-Fi(n)
- Vrsta medija: Navaden papir, Kuverte, Oznake, recikliran papir, tanek papir, Debel papir
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (tiskanje)
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: Do 2500 strani
- Hitrost kopiranja: Do 34 ppm
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 34 ppm
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
- Izvirna velikost: Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Standardna kapaciteta papirja: 250 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 1 list
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 120 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (50/60Hz)
- Značilnosti pisarniških naprav: Skeniranje na e-pošto, skeniraj v sliko, skener za mapo, skener za SharePoint, skeniraj v omrežje, skeniraj v OCR
- Razred največje tiskalne ločljivosti: Do 1200 x 1200 dpi
- Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju: Do 600 x 600 dpi
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Brother / Zanderij 25 / Amstelveen / Nizozemska / gpsr@brother-cee.com
| Default | |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija z registracijo izdelka |
| Opis izdelka | USB, Mreža |
| Teža | 10,1 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, WiFi |
| Hitrost tiskanja | Do 34 ppm |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 41 cm x 39.9 cm x 27.2 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (tiskanje) |
| Skeniranje | 1200 x 1200 dpi |
| Vrsta medija | Navaden papir, Kuverte, Oznake, recikliran papir, tanek papir, Debel papir |
| Izvirna velikost | Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 250 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 34 ppm |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | Do 2500 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 1 list |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 120 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Razred največje tiskalne ločljivosti | Do 1200 x 1200 dpi |
| Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju | Do 600 x 600 dpi |
| Značilnosti pisarniških naprav | Skeniranje na e-pošto, skeniraj v sliko, skener za mapo, skener za SharePoint, skeniraj v omrežje, skeniraj v OCR |

