CANON MF463dw II, laserski večfunkcijski tiskalnik, 40 strani/min
CANON MF463dw II, laserski večfunkcijski tiskalnik, 40 strani/min Canon i-SENSYS MF463dw II je zasnovan za učinkovitost in produktivnost v katerem koli pisarniškem okolju. Z največjo hitrostjo tiskan..
- Brez DDV: 480,92€
- Blagovne znamke Canon
- Šifra: ALS48101793
- Proizvajalčeva koda: 7188C008
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 7188C008
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
CANON MF463dw II, laserski večfunkcijski tiskalnik, 40 strani/min
Canon i-SENSYS MF463dw II je zasnovan za učinkovitost in produktivnost v katerem koli pisarniškem okolju. Z največjo hitrostjo tiskanja 40 strani na minuto in časom do prvega tiska 5 sekund ta večfunkcijska naprava zagotavlja hitro tiskanje dokumentov. Njena optična ločljivost 600 x 600 DPI zagotavlja oster tekst in ostre slike, zaradi česar je primerna tako za poslovne kot vsakodnevne tiskalne naloge. Funkcija samodejnega obojestranskega tiskanja zmanjšuje porabo papirja, medtem ko samodejni podajalnik dokumentov za 50 listov poveča produktivnost pri kopiranju in skeniranju večstranskih dokumentov. Povezljivost je poenostavljena z USB 2.0, Gigabit LAN in podporo Wi‑Fi ter možnostmi mobilnega tiskanja, kot sta Apple AirPrint in Google Cloud Print, kar uporabnikom omogoča tiskanje iz njihovih naprav. Obsežen nabor varnostnih funkcij, vključno s TLS 1.3 šifriranjem in več WPA protokoli, zagotavlja, da so podatki zaščiteni. Canon i-SENSYS MF463dw II združuje napredno tehnologijo z uporabniku prijaznimi funkcijami in je primerna izbira za vsako podjetje, ki želi poenostaviti upravljanje dokumentov.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: CANON MF463dw II, laserski večfunkcijski tiskalnik, 40 strani/min
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 16,3 kg
- Mere( Š x V x G): 42 cm x 46 cm x 37.5 cm
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n)
- Vrsta medija: Navaden papir, Kuverte, Oznake, recikliran papir, tanek papir, papir visoke gramature, Razglednice
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje)
- Največji priporočen obseg tiskanja: 80000 strani
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: 750 - 4000 strani
- Diagonala zaslona dodatno: 5\"
- Hitrost kopiranja: Do 40 ppm
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 40 ppm
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 600 x 600 dpi
- Izvirna velikost: A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 50 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 350 listov
- Največja kapaciteta medijev: 900 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 100 listov
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 150 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 220-240 V (50/60Hz)
- Značilnosti pisarniških naprav: iFAX, Tiskanje iz USB ključka, podpora za Dropbox, skeniranje na e-pošto, podpora za Google Drive, podpora za OneDrive, skener za FTP, skeniraj na računalnik, skeniraj v oblak, skeniranje na USB napravo
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Canon / Bovenkerkerweg 59 / Amstelveen / Nizozemska / Slovenia@cc.canon-europe.com
| Default | |
| Diagonala zaslona dodatno | 5\" |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Opis izdelka | CANON MF463dw II, laserski večfunkcijski tiskalnik, 40 strani/min |
| Teža | 16,3 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 220-240 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, WiFi |
| Hitrost tiskanja | Do 40 ppm |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 42 cm x 46 cm x 37.5 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje) |
| Skeniranje | 600 x 600 dpi |
| Vrsta medija | Navaden papir, Kuverte, Oznake, recikliran papir, tanek papir, papir visoke gramature, Razglednice |
| Izvirna velikost | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 80000 strani |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 350 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 40 ppm |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 750 - 4000 strani |
| Največja kapaciteta medijev | 900 listov |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 100 listov |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 150 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Značilnosti pisarniških naprav | iFAX, Tiskanje iz USB ključka, podpora za Dropbox, skeniranje na e-pošto, podpora za Google Drive, podpora za OneDrive, skener za FTP, skeniraj na računalnik, skeniraj v oblak, skeniranje na USB napravo |





