CANON imageFORCE 1440 - laserski večfunkcijski enobarvni tiskalnik, 40 ppm, 33,6 ipm, samodejno obojestransko tiskanje (duplex), format A4
CANON imageFORCE 1440 - laserski večfunkcijski enobarvni tiskalnik, 40 ppm, 33,6 ipm, samodejno obojestransko tiskanje (duplex), format A4 Canon imageFORCE 1440 je vsestranska multifunkcijska pisarni..
- Brez DDV: 513,85€
- Blagovne znamke Canon
- Šifra: ALS48180021
- Proizvajalčeva koda: 7188C003
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 7188C003
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
CANON imageFORCE 1440 - laserski večfunkcijski enobarvni tiskalnik, 40 ppm, 33,6 ipm, samodejno obojestransko tiskanje (duplex), format A4
Canon imageFORCE 1440 je vsestranska multifunkcijska pisarniška naprava, zasnovana za povečanje produktivnosti v vsakem delovnem okolju. Z možnostmi tiskanja, kopiranja, skeniranja in faksiranja učinkovito izpolnjuje vse pisarniške potrebe. Naprava podpira različne možnosti povezljivosti, vključno z Gigabit Ethernet, USB 2.0 in Wi-Fi, kar omogoča enostavno mobilno tiskanje prek Apple AirPrint in drugih storitev. 5" LCD zaslon izboljša uporabniško interakcijo pri upravljanju številnih funkcij, vključno s samodejnim dvostranskim tiskanjem in več funkcijami kopiranja, kot sta kopiranje osebnih izkaznic (ID Card Copy) in brisanje okvirja pri kopiranju (Frame Erase Copy), ter nudi prilagodljivost za vsakodnevna opravila. Z največjo hitrostjo tiskanja 65,4 strani na minuto in ločljivostjo tiskanja 1200 x 1200 DPI Canon imageFORCE 1440 zagotavlja hitro in jasno izdelavo dokumentov. Njena standardna kapaciteta papirja 900 listov omogoča obvladovanje večjih količin dela, medtem ko robustne varnostne funkcije, vključno z LDAP in TLS, zagotavljajo zaščito občutljivih podatkov. Z energijsko učinkovitim delovanjem in skladnostjo z okoljskimi standardi, kot je Blue Angel, naprava uravnoteži zmogljivost in trajnost, zato je idealna izbira za vsak sodoben urad.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: CANON imageFORCE 1440 - laserski večfunkcijski enobarvni tiskalnik, 40 ppm, 33,6 ipm, samodejno obojestransko tiskanje (duplex), format A4
- Maksimalna dimenzija tiskanja: Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 17,2 kg
- Mere( Š x V x G): 42 cm x 46 cm x 37.5 cm
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n), USB 2.0 gostitelj
- Vrsta medija: Recikliran papir, Navaden papir, Bond papir, tanek papir, papir visoke gramature, Barvni papir, Pisemski papir z glavo
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (kopiranje) Da (skeniranje)
- Dodatne informacije: Modri Angel
- Podpora za AirPrint: Da
- Diagonala zaslona dodatno: 5\"
- Hitrost kopiranja: Do 40 ppm
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 65,4 strani/min
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 600 x 600 dpi
- Standardna kapaciteta papirja: 900 listov
- Največja kapaciteta medijev: 900 listov
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 150 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 220-240 V (50/60Hz)
- Možnost faksiranja: Navaden papir
- Značilnosti pisarniških naprav: skeniraj v oblak, Pritisni sken, Povleci sken, skeniranje na USB napravo
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Canon / Bovenkerkerweg 59 / Amstelveen / Nizozemska / Slovenia@cc.canon-europe.com
| Default | |
| Diagonala zaslona dodatno | 5\" |
| Dodatne informacije | Modri Angel |
| Opis izdelka | CANON imageFORCE 1440 - laserski večfunkcijski enobarvni tiskalnik, 40 ppm, 33,6 ipm, samodejno obojestransko tiskanje (duplex), format A4 |
| Teža | 17,2 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 220-240 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, WiFi |
| Hitrost tiskanja | Do 65,4 strani/min |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 42 cm x 46 cm x 37.5 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (kopiranje) Da (skeniranje) |
| Skeniranje | 600 x 600 dpi |
| Vrsta medija | Recikliran papir, Navaden papir, Bond papir, tanek papir, papir visoke gramature, Barvni papir, Pisemski papir z glavo |
| Standardna kapaciteta papirja | 900 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 40 ppm |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Največja kapaciteta medijev | 900 listov |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 150 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Možnost faksiranja | Navaden papir |
| Značilnosti pisarniških naprav | skeniraj v oblak, Pritisni sken, Povleci sken, skeniranje na USB napravo |







