Stacionarna telefonska številka02 250 22 35

E-poštni naslovinfo@pec.si
HP Omen 15 in Omen 17 novi model 2017



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
HP Renew VROČE Lokacija MikroTik Servis Pišite nam
  Filtriraj
Proizvajalci:
Dobavljivost:


Prikaži vse
  Izbrani artikli


Akcija - Športna kamera GoPro HERO5 Black

zaloga
469,99 €
  Kaj je novega?


Prenosnik HP ENVY 17-bw0006nw / Intel® Core™ i7 / 8 GB / 1 TB (1000 GB) / 7200 / SATA + 256 GB SSD / Microsoft Windows 10 (64-bi

dobavljivo
Pokličite nas
HP Elitebook x360
Vrh » Katalog » Računalniki
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 32 (od 134 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  4  5  Naslednja  
16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719R-B21
16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719R-B21
dobavljivo 267,55 €
1TB 7.2K NLSAS 12Gbps 512n 3.5in CabledHardDrive
1TB 7.2K NLSAS 12Gbps 512n 3.5in CabledHardDrive
pokličite 264,13 €
1x4 KVM Console 6ft PS2 Cable 2-Pack YAF612A
1x4 KVM Console 6ft PS2 Cable 2-Pack YAF612A
pokličite 37,65 €
3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit
3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit
dobavljivo 264,11 €
460W CS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit, 656362-B21 UPQ02002
460W CS Plat Ht Plg Pwr Supply Kit, 656362-B21 UPQ02002
pokličite 288,73 €
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
dobavljivo 159,77 €
460W HE HotPlg Power Supply, 503296-B21 UPQ0200
460W HE HotPlg Power Supply, 503296-B21 UPQ0200
dobavljivo 185,65 €
4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in HotPlugHardDrive
4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in HotPlugHardDrive
pokličite 322,24 €
750W HE HotPlg Power Supply, 512327-B21 UPQ0201
750W HE HotPlg Power Supply, 512327-B21 UPQ0201
pokličite 210,84 €
Dell 16 GB 2Rx4 DDR4 RDIMM 2133MHz
Dell 16 GB 2Rx4 DDR4 RDIMM 2133MHz
pokličite 384,68 €
Dell 16GB Cert. Memory 2Rx8 UDIMM 2133MHz
Dell 16GB Cert. Memory 2Rx8 UDIMM 2133MHz
pokličite 286,41 €
Dell 4 GB Cert. Memory 1Rx8 ECC UDIMM 2133 MHz
Dell 4 GB Cert. Memory 1Rx8 ECC UDIMM 2133 MHz
pokličite 99,06 €
Dell 4GB Cert. Memory 1Rx8 DDR RDIMM 2400MHz
Dell 4GB Cert. Memory 1Rx8 DDR RDIMM 2400MHz
dobavljivo 119,90 €
Dell 8 GB Cert. Memory 1Rx8 DDR4 RDIMM 2400MHz
Dell 8 GB Cert. Memory 1Rx8 DDR4 RDIMM 2400MHz
pokličite 164,70 €
Dell 8 GB Cert. Memory 2Rx8 ECC DIMM 2133 MHz
Dell 8 GB Cert. Memory 2Rx8 ECC DIMM 2133 MHz
dobavljivo 138,43 €
Dell 8GB Cert. Memory 1R x8 UDIMM 2400MT/s
Dell 8GB Cert. Memory 1R x8 UDIMM 2400MT/s
dobavljivo 163,70 €
Dell DDR4 16GB Cert. Memory 2Rx8 RDIMM 2666MT/s
Akcija!
Dell DDR4 16GB Cert. Memory 2Rx8 RDIMM 2666MT/s
dobavljivo 432,31 €
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
dobavljivo 242,49 €
Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W
Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W
pokličite 320,16 €
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
pokličite 61,82 €
Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter, 647594-B21 ETQ060
Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter, 647594-B21 ETQ060
pokličite 265,31 €
FlexFabric 10Gb 2P 554FLR-SFP+, 629142R-B21
FlexFabric 10Gb 2P 554FLR-SFP+, 629142R-B21
dobavljivo 390,17 €
HP 11642 1075mm Shock Rack, H6J66AR
Akcija!
HP 11642 1075mm Shock Rack, H6J66AR
dobavljivo 775,92 €
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620-B21 UPQ02017
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620-B21 UPQ02017
pokličite 348,30 €
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620R-B21
Akcija!
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620R-B21
dobavljivo 145,61 €
HP 16G 2Rx4 PC3L-12800R-11, 713985R-B21
HP 16G 2Rx4 PC3L-12800R-11, 713985R-B21
dobavljivo 178,90 €
HP 16GB 2Rx4 PC3-12800R-11 Kit, 672631-B21
HP 16GB 2Rx4 PC3-12800R-11 Kit, 672631-B21
dobavljivo 202,52 €
HP 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719-B21 RAMQ868935
HP 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719-B21 RAMQ868935
pokličite 630,62 €
HP 1GB FBWC for P-Series, 631679R-B21
HP 1GB FBWC for P-Series, 631679R-B21
dobavljivo 241,90 €
HP 1x4 KVM Console 6ft USB Cable YAF613A
HP 1x4 KVM Console 6ft USB Cable YAF613A
pokličite 26,24 €
HP 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit, 726722-B21 RAMQ86897
HP 32GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit, 726722-B21 RAMQ86897
pokličite 707,93 €
HP 4GB 1Rx8 PC4-2133P-R Kit, 726717R-B21
Akcija!
HP 4GB 1Rx8 PC4-2133P-R Kit, 726717R-B21
dobavljivo 40,26 €
Prikazujem 1 do 32 (od 134 izdelkov) Stran:  1  2  3  4  5  Naslednja  
Related Categories