GTV zunanja stenska svetilka TIAGO 2x GU10 230V IP54, črna
Moderna zunanja svetilka primerna za montažo na steno ali fasado. Svetilka je antracitne barve, tako podnožje kot pokrov sta izdelana iz aluminija. Svetilka ponuja osvetlitev v obe smeri, gor in ..
- Brez DDV: 12,54€
- Blagovne znamke GTV
- Šifra: ELKOLD-TIAGOGU10D-20
- Proizvajalčeva koda: E0006069
- Razpoložljivost: Na zalogi
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Moderna zunanja svetilka primerna za montažo na steno ali fasado. Svetilka je antracitne barve, tako podnožje kot pokrov sta izdelana iz aluminija. Svetilka ponuja osvetlitev v obe smeri, gor in dol.
S podnožjem za varčne in LED žarnice tipa GU10 (max. 35W).
Svetilka ima standard zaščite IP54 kar ji zagotavlja odpornost na curke vode in prah.
Svetilka je primerna za montažo na fasado kot ambientalna osvetlitev terase, uporablja pa se tudi kot osvelitev stopnišč, prehodov itd.
Montažni pribor je priložen.
Tehnične specifikacije:
| Napetost: | 220V |
| Moč svetilke: | max. 2x 35W |
| Tip žarnice: | GU10 - žarnica ni priložena |
| Standard zaščite: | IP54 |
| Material svetilke: | aluminij |
| Material pokrova: | aluminij |
| Dimenzije svetilke: | 92 x 68 x 150 mm (G x Š x V) |
| Dolžina kabla: | brez kabla |
| Energetski razred: | A |





