Hladilnik kombiniran Electrolux LNT7ME32X3, 186 cm
Hladilno-zamrzovalna enota 800 Cooling 360° Fridge-Freezer ima funkcijo naprednega kroženja zraka. Posebej zasnovan sistem potiska hladen zrak v vsak kotiček skozi pametno razporejene prezračevalne od..
- Brez DDV: 675,00€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT165231
- Proizvajalčeva koda: LNT7ME32X3
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_1411953.pdf
Oznake: LNT7ME32X3
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1411953.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Počitniška funkcija; zmanjšuje porabo energije pri daljši odsotnosti ter preprečuje plesen in vonjave. |
| Dodatne informacije dodatno | LED osvetlitev. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooling/fridge-freezers/free-standing-fridge-freezer/lnt7me32x3/ |
| Teža | 63,5 kg |
| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| Barva hladilnika | Siva |
| Energetski razred | E |
| Poraba energije na 100 ciklov sušenja | 250 khW |
| Višina | 180 cm do 189 cm |
| Letna poraba energije | 250 khW |
| Prostornina hladilnika | 200 l do 230 l |
| Višina dodatno | 186cm |
| Prostornina hladilnika dodatno | 208l |
| Prostornina zmrzovalnika | 61 l do 100 l |
| Položaj zamrzovalnika | spodaj |
| Prostornina zmrzovalnika dodatno | 94l |
| Glasnost | 42 dB |
| Ledomat ali dozirnik za vodo | Brez |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Dimenzije (Š x V x G) | 595 x 1860 x 650 mm |
| Digitalni inverterski motor | Ne |
| Digitalni inverterski motor dodatno | Kompresor - 10 letno jamstvo |
| Samodejno odtajevanje | Da |







