Hladilnik Samsung RB34C602ES9/EK
Hladilnik Samsung RB34C602ES9/EK združuje eleganten dizajn, napredno tehnologijo in energetsko učinkovitost, ki se popolnoma ujema s sodobnim življenjskim slogom. Zaradi izjemno učinkovite toplotne iz..
- Brez DDV: 516,53€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT171166
- Proizvajalčeva koda: RB34C602ES9/EK
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_1944801.pdf
Oznake: RB34C602ES9/EK
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1944801.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Alarm za odprta vrata, hitro zamrzovanje, notranja LED lučka, all Around Cooling, stojalo za vino, posoda za led, vgrajen Wifi |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Specifikacije | https://www.samsung.com/si/refrigerators/bottom-mount-freezer/rb7300t-344l-silver-rb34c602es9-ek/ |
| Teža | 66 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/refrigeratingappliances2019/Fiche_1944801_SL.pdf |
| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| Barva hladilnika | Srebrna |
| Energetski razred | E |
| Višina | 180 cm do 189 cm |
| Letna poraba energije | 254 kWh |
| Prostornina hladilnika | 200 l do 230 l |
| Prostornina hladilnika dodatno | 230 L |
| Prostornina zmrzovalnika | 101 l do 170 l |
| Položaj zamrzovalnika | spodaj |
| Prostornina zmrzovalnika dodatno | 114 L |
| Glasnost | 35 dB |
| Ledomat ali dozirnik za vodo | Brez |
| Shranjevanje ob izpadu električne energije | 9 h |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Dimenzije (Š x V x G) | 595 x 1853 x 658 mm |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/refrigeratingappliances2019/Label_1944801.pdf |
| Zmogljivost zamrzovanja | 8 kg/24 hr |
| Digitalni inverterski motor | Da |
| Digitalni inverterski motor dodatno | 10 letna garancija |
| Samodejno odtajevanje | Da - No Frost |





