Pralni stroj HAIER HW90-B14959EU1-S, 9 kg, A-10%
Pralni stroji Haier I-Pro Series 5 poskrbijo, da lahko v udobju svojega doma uživate rezultate pranja perila na profesionalni ravni. Vsaka od funkcij je zasnovana z namenom, da izboljša uporabniško iz..
- Brez DDV: 467,06€
- Blagovne znamke Haier
- Šifra: AVT173786
- Proizvajalčeva koda: 31019961
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_1565069.pdf
Oznake: 31019961
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1565069.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Material bobna: nerjaveče jeklo. Barva: Bela s črnimi vrati. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.haier-europe.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 600 x 850 x 500 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | Z cevmi in vratci: 600 x 850 x 580 mm |
| Specifikacije | https://www.haier-europe.com/sl_SI/pralni-stroji/31019961/hw90-b14959eu1-s/ |
| Teža | 65kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washingmachines2019/Fiche_1565069_SL.pdf |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Zmogljivost pranja dodatno | I-Pro Series 5 |
| Razred energijske učinkovitosti pranja dodatno | -10% |
| Inverter motor dodatno | Direct Motion motor - 10 let jamstva. |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Inverter motor | Da |
| Največja hitrost ožemanja | 1400 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Globina do 50 cm dodatno | z vratci 58 cm |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 38 kWh |
| Zamik vklopa | Da |
| Glasnost med ožemanjem | 69 dB |
| Varovalo za otroke | - |
| Posebni programi | Pametni, Mešano, Sintetika, Hitro 15', Osvežitev (Refresh), Bombaž 20 °C, Daljinsko, |
| Posebni programi dodatno | Bombaž, Program proti alergijam, Volna, Ožemanje, Eco 40-60. |
| Tehnologija pranja | Antibakterijska tehnologija, Flexy Time, Pillow Drum, |
| Upravljanje na daljavo | Da |
| Upravljanje na daljavo dodatno | - prek aplikacije hOn. |
| Tehnologija pranja dodatno | Program Refresh, Smart Dual Spray, možnost dodatnega izpiranja. |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washingmachines2019/Label_1565069.pdf |






