Vgradna pečica Electrolux LOB9S3XZ, črna, parna
SteamPro pečica vam s paro pomaga speči, spražiti, skuhati ali pogreti okusnejše jedi. Preprosto izberite ustrezno stopnjo pare za sočnejše in okusnejše meso ali mehkejše ribe ter hrustljavejšo skorji..
- Brez DDV: 818,89€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT173846
- Proizvajalčeva koda: LOB9S3XZ
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2264358.pdf
Oznake: LOB9S3XZ
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2264358.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | priloženo: 1 pekač za sladice iz sivega emajla, 1 globoki pekač iz sivega emajla, komplet luknjičaste posode in posode brez luknjic za pečenje, |
| Dodatne informacije dodatno | 1x rešetka iz nerjavečega jekla, 1 x popolnoma izvlečna vodila |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 595 x 594 x 567 mm |
| Osnovne informacije | multifunkcijska pečica s funkcijami s paro, sonda za meso, funkcija spomin, za shranjevanje najpogostejših uporabljenih programov, |
| Osnovne informacije dodatno | temperaturni razpon: 30°C - 230°C, vgrajen WiFi |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooking/ovens/oven/lob9s3xz/ |
| Teža | 35,5 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/ovens/Fiche_2264358_SL.pdf |
| Namestitev | Vgradni |
| Prostornina pečice | nad 70 l |
| Prostornina pečice dodatno | 70 L |
| Energetski razred | A++ |
| Način čiščenja | Parno čiščenje |
| Zasteklitev vrat | Trojna |
| Ventilator | Da |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/ovens/Label_2264358.pdf |







