Vgradna plošča ElectroluxEHF46547XK steklokeramika + inoks rob
S tem intuitivnim drsnim vmesnikom lahko z dotikom ali drsanjem izberete popolno stopnjo kuhanja z enim samim preprostim gibom. DirectAccess upravljanje na dotik vam omogoča povsem intuitiven način za..
- Brez DDV: 276,86€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT138794
- Proizvajalčeva koda: EHF46547XK
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: EHF46547XK
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | zaklepanje tipk za varnost otrok, varnostni izklop, zvočni signal z možnostjo izklopa |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 576 x 40 x 516 mm |
| Osnovne informacije | osvetljeno upravljanje, samodejno hitro segrevanje, funkcija stop+go za krajše prekonitve |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooking/hobs/electric-hob/ehf46547xk/ |
| Teža | 7,86 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | steklokeramika |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | manj kot 60 cm |
| Upravljanje | z drsnim dotikom |
