Vgradna plošča Electrolux EHF6547FXK steklokeramika
S tem intuitivnim drsnim vmesnikom lahko z dotikom ali drsanjem izberete popolno stopnjo kuhanja z enim samim preprostim gibom...
- Brez DDV: 251,79€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT139113
- Proizvajalčeva koda: EHF6547FXK
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: EHF6547FXK
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Barva dodatno | z brušenimi robovi |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 560 x 38 x 490 mm |
| Osnovne informacije | 3 stopnje preostale temperature, zvočni signal, avtomatsko segrevanje, zaklepanje za varnost otrok, odštevanje časa, |
| Osnovne informacije dodatno | eco programska ura, zaklepanje tipk, odštevalna ura, izklop zvoka, funkcija stop+go, programska ura |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooking/hobs/electric-hob/ehf6547fxk/ |
| Teža | 7,86 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | steklokeramika |
| Število kuhališč | 4 |
| Število kuhališč dodatno | 2 razširljivi kuhališči |
| Širina | manj kot 60 cm |
| Širina dodatno | 56 cm |
| Upravljanje | elektronsko z DRSNIM dotikom |
