Kuhalna plošča SAMSUNG C21RJAN/BOL domino steklokeramika
Eleganten in prefinjen dizajn kuhalne plošče daje vaši kuhinji ekskluziven videz. Kuhanje z resničnim užitkom bo vašim jedem dalo še boljši okus!..
- Brez DDV: 165,00€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT139463
- Proizvajalčeva koda: C21RJAN/BOL
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: C21RJAN/BOL
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 288 x 50 x 505 mm |
| Osnovne informacije | pametna nadzorna plošča |
| Specifikacije | https://www.samsung.com/si/cooking-appliances/c21rjan/ |
| Teža | 4,3 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | steklokeramika |
| Število kuhališč | 2 |
| Širina | manj kot 60 cm |
| Širina dodatno | 28,8 cm |
| Upravljanje | elektronsko z dotikom |
