Kuhinjska plošča SAMSUNG NZ64M3NM1BB/OL induk.
Preprosto, z dotikom prsta upravljajte z vsemi funkcijami na enostavni zunanji zaslonski plošči. S pomočjo različnih gumbov za upravljanje z dotikom, npr. za vklop/izklop, Power Boost in ikone stanja ..
- Brez DDV: 343,47€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT139467
- Proizvajalčeva koda: NZ64M3NM1BB/OL
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: NZ64M3NM1BB/OL
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | \ |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 590 x 570 x 520 mm |
| Osnovne informacije | otroško varovalo, skupna moč 7,2 kW, varnostni izklop, detektor posode |
| Specifikacije | https://www.samsung.com/si/cooking-appliances/hobs/induction-hob-with-4-burners-nz64m3nm1bb-ol/ |
| Teža | 10,6 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | indukcija |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | manj kot 60 cm |
| Upravljanje | na dotik |



