Vgradna plošča Electrolux KGM64311X, 3 + 1
Kombinirana kuhalna plošča z električnim področjem kuhanja in tremi plinskimi gorilniki omogoča dobro prilagoditev vira ogrevanja vašim jedem. Ta plinska kuhalna plošča ima zelo kakovostne podstavke z..
- Brez DDV: 209,00€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT150420
- Proizvajalčeva koda: KGM64311X
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: KGM64311X
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Inox |
| Dodatne informacije | 2 litoželezni mreži |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 594 x 38 x 510 mm |
| Osnovne informacije | integriran električni vžig z gumbom za upravljanje, termična zaščita gorilnikov-če plamen ugasne, se prekine dotok plina |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooking/hobs/mixed-hob/kgm64311x/ |
| Teža | 10,4 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | plin |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | manj kot 60 cm |
| Upravljanje | gumbi |
