Vgradna plošča Electrolux EHF6241FOK, stekloker.
Ta upravljalna polja na dotik z zvočnimi signali so zelo kompaktna brez poslabšanja čitljivosti, kar zagotavlja več prostora za ustvarjanje pri kuhanju. Pri tej kuhalni plošči vedno točno veste, kater..
- Brez DDV: 225,63€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT150424
- Proizvajalčeva koda: EHF6241FOK
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: EHF6241FOK
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | osvetljeno upravljanje, skupna priključna moč 6400W |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | (Š x G) 590 x 520 mm |
| Osnovne informacije | varnostni izklop, zvočni signal, zaklepanje za varnost otrok, indikator preostale toplote |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooking/hobs/electric-hob/ehf6241fok/ |
| Teža | 7,58 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | steklokeramika |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | manj kot 60 cm |
| Upravljanje | na dotik |

