Vgradna plošča Electrolux EIS62453IZ, Saphir Matt
Indukcijska kuhalna plošča 700 SenseBoil® pazi na vrenje vode. Samodejno prilagodi nastavitve temperature, tako da oceni, kdaj se voda bliža vrelišču, in močno vrenje zmanjša na mirno. Tako se lahko o..
- Brez DDV: 558,06€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT168147
- Proizvajalčeva koda: EIS62453IZ
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: EIS62453IZ
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Varnostno zaklepanje, nastavljivi timer z izklopom, odštevanjem in Eco timer, |
| Dodatne informacije dodatno | Namestitev nad pomivalni stroj in podpultni hladilnik, možnost ravne vgradnje. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 580 x 44-49 x 510 mm |
| Osnovne informacije | 1 Bridge kuhališče na levi, CleverHeat™ – upravljanje po kuhališčih z možnostjo koriščenja preostale toplote, |
| Osnovne informacije dodatno | 9 stopenj moči, Saphir Matt – odporna proti praskam. |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooking/hobs/induction-hob/eis62453iz/ |
| Teža | 10,9 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | indukcija |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | 60 cm |
| Upravljanje | drsno upravljanje |





