Fellowes Plasma A4 Office giljotina
Tehnične specifikacije Lastnost Podatek Model Fellowes Plasma A4 Office Vrsta naprave Giljotinski rezalnik papirja Uporaba Pisarniška / večja obremenitev Format papirja A4 (do formata A..
- Brez DDV: 210,90€
- Blagovne znamke FELLOWES
- Šifra: ELKO5411001
- Proizvajalčeva koda: E0019309
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Tehnične specifikacije
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | Fellowes Plasma A4 Office |
| Vrsta naprave | Giljotinski rezalnik papirja |
| Uporaba | Pisarniška / večja obremenitev |
| Format papirja | A4 (do formata A4) |
| Maksimalna kapaciteta rezanja | do 40 listov (80 g/m²) |
| Maksimalna dolžina reza | približno 380 mm |
| Material rezila | Nerjavno jeklo |
| Material osnove | Kovina (polna) |
| Varnostni sistem | SafeCut™ zaščita |
| Držalo za papir | Da |
| Nastavljiv zadnji rob | Da |
| Merilne oznake na podlagi | Da |
| Barva | Črna / srebrna |
| Dimenzije (Š × D × V) | približno 420 × 155 × 70 mm |
| Teža | približno 4,8 kg |

