Fellowes aparat za vezavo Orion 500
Tehnične specifikacije Lastnost Podatek Model Fellowes Orion 500 Vrsta naprave Vezalnik dokumentov – plastični greben (comb binding) Uporaba Pisarniška / komercialna Format papirja A4 ..
- Brez DDV: 420,92€
- Blagovne znamke FELLOWES
- Šifra: ELKO5642601
- Proizvajalčeva koda: E0019296
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Tehnične specifikacije
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | Fellowes Orion 500 |
| Vrsta naprave | Vezalnik dokumentov – plastični greben (comb binding) |
| Uporaba | Pisarniška / komercialna |
| Format papirja | A4 |
| Način prebadanja | Ročno (ali električno pri modelu E-500) |
| Kapaciteta prebadanja | do 30 listov (80 g/m²) naenkrat |
| Maks. kapaciteta vezave | do 500 listov |
| Maks. premer grebena | do 51 mm |
| Število prebadnih glav (pins) | 21, izbirnih |
| Nastavljivo vodilo papirja | da |
| Nastavitve zadnjega roba | 5-pozicijsko |
| Shranjevanje odpadnega materiala | sprednja posoda |
| Konstrukcija | kovinska |
| Barva | srebrna / kovinska |
| Dimenzije (Š × G × V) | približno 402 × 404 × 214 mm |
| Teža | približno 13,2 kg |





