GTV senzor gibanja, stenski/stropni 180°, bel
Senzor gibanja zazna gibanja v dometu 8m in glede na nastavljene parametre svetlobe poskrbi za vklop priključenega svetila. Primeren za zunanjo ali notranjo uporabo. Priklopimo ga direktno n..
- Brez DDV: 7,71€
- Blagovne znamke GTV
- Šifra: ELKOCR-CR9000-00
- Proizvajalčeva koda: E0005970
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Senzor gibanja zazna gibanja v dometu 8m in glede na nastavljene parametre svetlobe poskrbi za vklop priključenega svetila.
Primeren za zunanjo ali notranjo uporabo.
Priklopimo ga direktno na domače 220V omrežje.
Namenjen je za montažo na steno ali strop.
Možne nastavitve:
- kot zaznavanja: sam senzor ima kot zaznavanja 180°, poleg tega lahko senzor po višini premikamo v kotu do 180°
- nastavitev svetlobne občutljivosti po meri (primer: dan, mrak, noč ali zora)
- nastavitev časa delovanja: od 10s do 15min
Priporočljiva višina namestitve senzorja je vsaj 1,8m do 2,5m.
Tehnične specifikacije:
| Tip senzorja: | infrardeči, stenski/stropni |
| Napetost: | AC 220-240V, 50/60Hz |
Največja dovoljena obremenitev: | 1200W |
| Domet zaznavanja: | maks. 8m (<24°C) |
| Kot zaznavanja: | 180° |
| Dimenzije: | 96,5 x 80 x 98mm |
| Nastavljiv čas delovanja: | Min. 10sec±3sec, Maks. 15min±2min |
| Nastavljiva svetlobna občutljivost: | <3-2000LUX |
| Standard zaščite: | IP65 |
| Barva: | bela |


