SONOFF pametno DYI stikalo MINIR2
Oddaljen vklop/izklop–vaše priključene naprave vklopite in izklopite s telefonom od koderkoli na daljavo preko aplikacije eWeLink Podprto z aplikacijo –brezplačna iOS in Androi..
- Brez DDV: 9,58€
- Blagovne znamke SONOFF
- Šifra: ELKOMINIR2
- Proizvajalčeva koda: E0011668
- Razpoložljivost: Na zalogi
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Oddaljen vklop/izklop–vaše priključene naprave vklopite in izklopite s telefonom od koderkoli na daljavo preko aplikacije eWeLink
- Podprto z aplikacijo –brezplačna iOS in Android aplikacija eWeLink
- LAN upravljanje –upravljajte z napravami preko lokalnega omrežja tudi ko nimate internega dostopa
- Sinhronizacijski status– ažuren prikaz statusa vaših naprav preko aplikacije
- Časovnik–nastavite urnik ali odštevalni časovnik za vklop ali izklop vaših naprav
- Delitev nadzora– nadzor nad napravami lahko delite z družinskimi člani
- Pametne scene–vaše naprave povežite z drugimi napravami in prednastavite kako naj naprave reagirajo ob izpolnitvi različnih pogojev (temperatura, vlaga, ostali senzorji)
- Glasovni nadzor – deluje z Amazon Alexa, Google Home Assistant, IFTTT
Spletna stran proizvajalca: https://sonoff.tech/product/diy-smart-switch/minir2/
| Tip produkta | Wi-Fi pametno stikalo |
| Napajanje | AC 100-240V/10A |
| MCU (mikrokrmilnik) | ESP8285 |
| Število priključkov | Enojni |
| Tip kontakta | Suhi |
| Maksimalna obremenitev | 2200W |
| Brezžična povezljivost | Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| RF 433MHz | Ne |
| Deluje z | Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice, IFTTT |
| DIY način | Ne |
| Izjava o skladnosti | CE, FCC, RoHS |
| Delovna temperatura | -10°C~40°C |
| Delovna vlažnost | 10% - 90% RV (relativna vlažnost brez kondenzacije) |
| Material ohišja | PC V0 |
| Dimenzije | 42,6x42x6x20mm |





