TP-LINK 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router usmerjevalnik
WIRELESS FEATURES Wireless Standards IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz Frequency 2.4GHz Signal Rate 300Mbps at 2.4GHz Reception Sensitivity 11g 54M: -74dBm11n HT20: -71dBm11n HT40: -67dBm Transmit Power C..
- Brez DDV: 55,50€
- Blagovne znamke TP-LINK
- Šifra: ELKOTL-MR6400
- Proizvajalčeva koda: E0012740
- Razpoložljivost: Na zalogi
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| WIRELESS FEATURES | |
|---|---|
| Wireless Standards | IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Frequency | 2.4GHz |
| Signal Rate | 300Mbps at 2.4GHz |
| Reception Sensitivity | 11g 54M: -74dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -67dBm |
| Transmit Power | CE: <20dBm(2.4GHz) |
| Wireless Functions | Enable/Disable Wireless Radio, WMM, Wireless Statistics |
| Wireless Security | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK encryptions |
| Network Type (V1) | 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B40 (2600/2300MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) 2G: EDGE/GPRS/GSM Quad Band (850/900/1800/1900MHz) |
| Network Type (V2) | 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) 2G: EDGE/GPRS/GSM Quad Band (850/900/1800/1900MHz) |
| Network Type (V3) | 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) |
| Network Type(APAC V3) | 4G: FDD-LTE B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700MHz) TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B5/B8 (2100/850/900MHz) |
| HARDWARE FEATURES | |
|---|---|
| Interface | 3 10/100Mbps LAN Ports, 1 10/100Mbps LAN/WAN Port, 1 Micro SIM Card Slot |
| Button | WPS/Reset Button, WiFi On/Off Button, Power On/Off Button |
| External Power Supply(EU) | 9V/0.85A |
| External Power Supply(APAC) | 12V/1A |
| Dimensions ( W x D x H ) | 7.95 x 5.71 x 1.34 in. (202 x 145 x 34 mm) |
| Antenna Type | 2 Internal 4G LTE Antennas, 2 Fixed External WiFi Antennas |




