Objektiv Olympus 12-200mm 3.5-6.3 črn
Zmogljiv telefoto zoom objektiv idealen tako za širokokotne kot telefoto prizore. Z njim lahko potujete v vseh vremenskih razmerah, saj je odporen na prah, pršenje in zmrzovanje...
- Brez DDV: 774,02€
- Blagovne znamke Olympus
- Šifra: AVT145117
- Proizvajalčeva koda: V316030BW000
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: V316030BW000
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | Zaščita pred prahom / pršenjem / zmrzovanjem |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | O 77,5 × 99,7 mm |
| Specifikacije | https://www.olympus.si/site/en/c/lenses/om_d_pen_lenses/m_zuiko/m_zuiko_digital_12_200mm_f3563/index.html |
| Teža | 455g |
| Vrsta objektiva | zoom |
| Vrsta objektiva dodatno | ED 12–200mm F3.5–6.3 |
| Kategorija | tele |
| Kategorija dodatno | 16,6-kratna povečava |
| Zaslonka | 3.5-6.3 |
| Vrsta nastavka | M.ZUIKO |
| Premer filtra | O 72 mm |
| Stabilizator | ne |

