Objektiv Olympus 8-25mm 1:4.0 PRO
Ultra širokokotni objektiv ED 8-25,, 1:4.0 PRO je odličen za fotografiranje zunanjih prizorov in pokrajine...
- Brez DDV: 849,09€
- Blagovne znamke Olympus
- Šifra: AVT160035
- Proizvajalčeva koda: V335330BW000
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: V335330BW000
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | Profesionalna kakovost posnetkov v vseh razmerah, Pred prahom, dežjem in mrazom zaščiteno ohišje. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 88,5 mm, 77 mm |
| Specifikacije | https://www.olympus-europa.com/site/en/c/lenses/om_d_pen_lenses/m_zuiko_pro/m_zuiko_digital_ed_8_25mm_1_4_0_pro/index.ht |
| Teža | 411 g |
| Vrsta objektiva | zoom |
| Vrsta objektiva dodatno | 8-25 mm |
| Kategorija | širokokotni |
| Kategorija dodatno | ultraširokokotni |
| Zaslonka | 4.0 |
| Vrsta nastavka | M.ZUIKO |
| Premer filtra | 72 |
| Stabilizator | / |
