Bliskavica CANON EL-5
Zmogljiva, napredna bliskavica s hitro ponovno uporabo, odličnim ustvarjalnim nadzorom in izjemno zmogljivostjo v vseh okoliščinah...
- Brez DDV: 454,75€
- Blagovne znamke Canon
- Šifra: AVT162517
- Proizvajalčeva koda: 5654C004AA
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 5654C004AA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Brezžično proženje | Da |
| Dodatne informacije | Pokritost goriščne razdalje 24-200 mm |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | 80,2 x 139,9 x 123,3 mm |
| Specifikacije | https://www.canon.si/cameras/speedlite-flash-el-5/ |
| Teža | 491 g (samo ohišje brez baterije) |
| Vodilno število | 60 |
| Premična glava | Da |
| Vodilno število dodatno | (200mm) |
| Napajanje | 1x litij-ionska baterija |
| Premična glava dodatno | navzgor, navzdol, levo, desno |
| Napajanje dodatno | LP-EL |
