Objektiv Olympus 45 mm 1:1,2 PRO
Noben objektiv ne more tako spremeniti vašega pogleda na svet kot makro objektiv in ni makro objektiva, kot je M.ZUIKO DIGITAL ED 90mm F3.5 Macro IS PRO...
- Brez DDV: 1.152,84€
- Blagovne znamke Olympus
- Šifra: AVT163332
- Proizvajalčeva koda: V335150BW000
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: V335150BW000
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 136 mm O, 69,8 mm |
| Specifikacije | https://explore.omsystem.com/c/en/m-zuiko-ed-90mm-f3-5-macro-is-pro |
| Teža | 453 g |
| Vrsta objektiva | fiksni |
| Vrsta objektiva dodatno | ED 90mm 1:3,5 IS PRO macro |
| Kategorija | specialni |
| Kategorija dodatno | makro |
| Zaslonka | 3.5 |
| Vrsta nastavka | M.ZUIKO |
| Premer filtra | 62mm |
| Stabilizator | ne |
