Bliskavica CANON EL-100
Bliskavica z vrtljivo glavo/odbojno osvetlitvijo omogoča preprosto dodajanje svetlobe v fotografije, s tem pa ponuja vsestransko in kreativno osvetlitev za rezultate naravnega videza v zaprtih prostor..
- Brez DDV: 138,60€
- Blagovne znamke Canon
- Šifra: AVT164442
- Proizvajalčeva koda: 3249C003AA
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 3249C003AA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Brezžično proženje | Da |
| Dodatne informacije | Pokritost goriščne razdalje 24,50 mm |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | 4,4 x 91,7 x 71 mm |
| Specifikacije | https://www.canon.si/cameras/speedlite-flash-el-100/specifications/ |
| Teža | 190 g (samo ohišje brez baterije) |
| Vodilno število | 28 |
| Premična glava | Da |
| Vodilno število dodatno | vodilno št. je 26 (50mm) |
| Napajanje | 2xAA |
| Premična glava dodatno | navzgor, levo, desno |
