Hladilnik Electrolux LRS3DE39W, enovratni, 186 cm
DynamicAir poskrbi, da je temperatura v hladilniku stabilna. Deluje tako, da po notranjosti porazdeljuje hladen zrak, kar pomeni, da so živila pred segrevanjem zaščitena celo ob odprtih vratih. OptiSp..
- Brez DDV: 492,03€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT170449
- Proizvajalčeva koda: LRS3DE39W
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_1807670.pdf
Oznake: LRS3DE39W
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1807670.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | svetlobni in zvočni alarm ob porastu temperature, LED žarnica, elektronsko upravljanje |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooling/refrigerators/free-standing-refrigerator/lrs3de39w/ |
| Teža | 64 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/refrigeratingappliances2019/Fiche_1807670_SL.pdf |
| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| Barva hladilnika | Bela |
| Energetski razred | E |
| Poraba energije na 100 ciklov sušenja | 122 kWh |
| Višina | 180 cm do 189 cm |
| Letna poraba energije | 122 kWh |
| Prostornina hladilnika | več kot 321 l |
| Prostornina hladilnika dodatno | 395 L |
| Prostornina zmrzovalnika | Brez |
| Položaj zamrzovalnika | brez |
| Glasnost | 40 dB |
| Ledomat ali dozirnik za vodo | Brez |
| Shranjevanje ob izpadu električne energije | / |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Dimenzije (Š x V x G) | 595 x 1860 x 650 mm |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/refrigeratingappliances2019/Label_1807670.pdf |
| Zmogljivost zamrzovanja | / |
| Digitalni inverterski motor | Ne |
| Samodejno odtajevanje | Da |






