Klima Samsung Windfree Avant S2 3,5 kW kompl. 2025
Do 30 % večjo energetsko učinkovitost, izjemno tiha od 16 dBA in odstranjuje 90 % bakterij s funkcijo Freeze Wash. Glavne prednosti: AI pametno hlajenje za optimalno udobje in energetsko učinkovitost ..
- Brez DDV: 1.062,08€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT170797
- Proizvajalčeva koda: AR70F12C1AWNEU
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2189640.pdf
Oznake: AR70F12C1AWNEU
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2189640.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | NOVO! Solar Cell upravljalnik; polnjene na USB C |
| Garancija v mesecih | 24M |
| Mere (Š x V x G) | notranje enote 299x889x215 mm; zunanja 790 x 548 x 285 mm |
| Osnovne informacije | učinek brez pihanja/AI pametno haljenje, WIfI, tricare filter |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/airconditioners/Label_2189640.pdf, https://eprel.ec.europa.eu/fiches/airconditioners/Fiche_2189640_SL.pdf |
| Teža | notranja 9,9 kg; zunanje enota: 30,7 kg |
| Moč | 3,5 kW |
| Glasnost | Zvočni tlak notranje enote: 16dB-40dB |
| Energijski razred | A++ |









