Stacionarna telefonska številka02 250 22 35

E-poštni naslovinfo@pec.si
HP Omen 15 in Omen 17 novi model 2017



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
Renew VROČE Lokacija MikroTik Servis Pišite nam
Vrh » Katalog » Kabli in adapterji » Računalniški kabli » Optični kabli
  Izbrani artikli


Akcija - Klešče za RJ12+RJ45, 6/4 in 8/8

do 7 dni
5,39 €
  Najbolje prodajano
LWL Duplexkabel LC-LC 10m OM2
LWL Duplexkabel SC-SC 10m
LWL vtikač SC-SC Duplex
Optični patch kabel-Duplex  50/125 LC&LC  20m
  Kaj je novega?


Dell Optiplex 7070 UFF/Core i5-8265U/8GB/256GB/W10

dobavljivo
834,31 €
HP Elitebook x360
LWL Duplexkabel SC-SC 10m
Natisni stran

SUPER CENA


Cena: 11,10 €
Dobavljivost: do 7 dni
Šifra artikla: PEC112670
Vse cene so z 22% DDV.


POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!

Izkoristite nakup s promocijsko kodo JAN2020, s katero dobite na VSE IZDELKE dodatnih 2% do 31. 1. 2020 . Vpišete jo lahko ob oddaji naročila, še prej pa morate biti registrirani. Koda velja na vse izdelke.

POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!


Digitus optični Patch kabel, SC <> SC, SM 9/125µ, Duplex Dolžina 10m



Tehnične podrobnosti:



• Duplex Kabel

• LSHF

• Konektor s keramičnim vložkom

• Premer kabla 3 mm

• Posamezno pakiran s poročilom o preskusu

• Priključek 1: SC

• Priključek 2: SC

• Tip kabla: I-VH 2E9/125µ

• Fiber razred: OS1

• Tip: Single-Mode

• Kabel barva: rumena

• Premer vlakna: 9/125µ

• Dolžina: 10 m

Artikel je bil dodan v katalog dne 09.05.2012 20:56:59 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 14.01.2019 16:24:41 uri.
  Podobni izdelki znotraj kategorije
Optični patch kabel-Duplex  E9/125 LC&LC 2m
Optični patch kabel-Duplex E9/125 LC&LC 2m
dobavljivo 7,78 €
Optični patch kabel LC-SC 50/125 5m
Optični patch kabel LC-SC 50/125 5m
do 7 dni 7,78 €
Optični patch kabel  Duplex LC-LC 2m OM3
Optični patch kabel Duplex LC-LC 2m OM3
dobavljivo 7,93 €
Optični patch kabel-Duplex  E9/125 LC&LC 3m
Optični patch kabel-Duplex E9/125 LC&LC 3m
dobavljivo 8,17 €

Informacije o dobavi

Če je produkt na zalogi in če ura še ni odbila 13:00 in je delavnik, bo šla pošiljka še danes na pot.

Če produkta nimamo na zalogi, in pri dobavi piše: dobavljivo.

V tem primeru bo na dostavo potrebno počakati nekoliko dlje, vendar običajno ne dlje kot 2 delovna dneva. Včasih pa se zgodi, da je na nekatere artikle zaradi različnih okoliščin potrebno počakati še kakšen dan več. Za informacije o dobavljivosti le-teh nam pošljite povpraševanje.
Z veseljem vam bomo pomagali.

Če se boste odločili za lasten prevzem na sedežu spletne trgovine Pec sistemi d.o.o. (Hrenova ulica 25, 2000 Maribor), to lahko storite vsak delovnik med 9:00 in 16:00 uro.

Informacije o izdelku

Če želite informacije o izdelku iz prve roke, nas lahko pokličete na telefonsko številko

02 250 22 35

ali nam pošljete povpraševanje na

info@pec-sistemi.si

Z veseljem vam bomo pomagali tudi pri izbori najbolj primernega izdelka za vas.

Vračilo v 45 dneh

Naročeno blago, kupljeno preko interneta, lahko v 45 dneh vrnete brez obveznosti. Zadošča, da nas v 15 dneh od prevzema izdelka obvestite, da odstopate od nakupa, blago pa nam lahko vrnete v naslednjih 30 dneh.

V takšnih primerih vam kupnino vrnemo (na TRR) najkasneje v 15 dneh. Na www.tehnox.si omogočamo tudi zamenjavo artikla.

Več o možnostih vračila blaga:

Reklamacije in vračila

Možnosti plačila

Pec sistemi d.o.o. omogoča naslednje načine plačila:

z gotovino ob prevzemu (velja spletna cena),

z bančnim nakazilom na račun Pec sistemi d.o.o. (po ponudbi/predračunu) (velja spletna cena),

Več o plačilnih pogojih

Mrežna oprema Digitus
  Povej prijatelju
  Super ugodne cene

ASUS FX505DV-AL004T R7-3750H/8G/512G/2060/W10
dobavljivo
1.330,87 €