Stacionarna telefonska številka02 250 22 35

E-poštni naslovinfo@pec.si
HP Omen 15 in Omen 17 novi model 2017



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
HP Renew VROČE Lokacija Kredit 1,2,3 Servis Pišite nam
Vrh » Katalog » Kabli in adapterji » Računalniški kabli » Optični kabli
  Izbrani artikli


HP 24-e008ny AiO T i5-7200U/8GB/256GB, Win10H

dobavljivo
892,70 €
  Najbolje prodajano
LWL Duplexkabel SC-SC 10m
LWL vtikač SC-SC Duplex
  Kaj je novega?


GIGABYTE GeForce GTX 1050 Windforce OC 2GB GDDR5 (GV-N1050WF2OC-2GD) grafična kartica

dobavljivo
169,15 €
HP Elitebook x360
LWL vtikač SC-SC Duplex
Natisni stran

LWL vtikač SC-SC Duplex

Cena: 1,49 €
Dobavljivost: dobavljivo
Šifra artikla: PEC112349
Vse cene so z 22% DDV.


POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!

Pomlad je tu in z njo velja tudi promocijska koda POLETJE02, ki vam na VSE IZDELKE dodatno zniža za 2% do 31. 8. 2018 . Vpišete jo lahko ob oddaji naročila, še prej pa morate biti registrirani. Koda velja na vse izdelke.

POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!


DIGITUS SC / SC Duplex Adapter, bež barva, keramična vodila, plastično ohišje, MM



Adapter zagotavlja optimalne pogoje in kvaliteto povezave v območju vlaken.



Tehnični podatki:





• SC / ST

• Duplex

• Multi-mode

• cirkonij keramični kapice

• Bež

• Montažni material
Artikel je bil dodan v katalog dne 07.06.2012 15:25:48 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 30.11.2017 11:31:56 uri.

Informacije o dobavi

Če je produkt na zalogi in če ura še ni odbila 13:00 in je delavnik, bo šla pošiljka še danes na pot.

Če produkta nimamo na zalogi, in pri dobavi piše: dobavljivo.

V tem primeru bo na dostavo potrebno počakati nekoliko dlje, vendar običajno ne dlje kot 2 delovna dneva. Včasih pa se zgodi, da je na nekatere artikle zaradi različnih okoliščin potrebno počakati še kakšen dan več. Za informacije o dobavljivosti le-teh nam pošljite povpraševanje.
Z veseljem vam bomo pomagali.

Če se boste odločili za lasten prevzem na sedežu spletne trgovine Pec sistemi d.o.o. (Hrenova ulica 25, 2000 Maribor), to lahko storite vsak delovnik med 9:00 in 16:00 uro.

Informacije o izdelku

Če želite informacije o izdelku iz prve roke, nas lahko pokličete na telefonsko številko

02 250 22 35

ali nam pošljete povpraševanje na

info@pec-sistemi.si

Z veseljem vam bomo pomagali tudi pri izbori najbolj primernega izdelka za vas.

Vračilo v 45 dneh

Naročeno blago, kupljeno preko interneta, lahko v 45 dneh vrnete brez obveznosti. Zadošča, da nas v 15 dneh od prevzema izdelka obvestite, da odstopate od nakupa, blago pa nam lahko vrnete v naslednjih 30 dneh.

V takšnih primerih vam kupnino vrnemo (na TRR) najkasneje v 15 dneh. Na www.tehnox.si omogočamo tudi zamenjavo artikla.

Več o možnostih vračila blaga:

Reklamacije in vračila

Možnosti plačila

Pec sistemi d.o.o. omogoča naslednje načine plačila:

z gotovino ob prevzemu (velja spletna cena),

z bančnim nakazilom na račun Pec sistemi d.o.o. (po ponudbi/predračunu) (velja spletna cena),

z obročnim plačilom 1, 2, 3! kredit (največ 2.500 eur) do 36 obrokov. Kredit se sklene na lokaciji podjetja

Več o plačilnih pogojih

Mrežna oprema Digitus
  Povej prijatelju
  Super ugodne cene

GIGABYTE AORUS GeForce GTX 1080 Ti OC 11GB GDDR5X (GV-N108TAORUS-11GD) grafična kartica
dobavljivo
944,06 €