BROTHER DCPL2640DN večfunkcijski monokromatski laserski tiskalnik A4, 34 strani/min
BROTHER DCPL2640DN večfunkcijski monokromatski laserski tiskalnik A4, 34 strani/min Brother DCP-L2640DN je vsestranska in učinkovita pisarniška naprava, ki združuje funkcionalnosti tiskalnika, kopirn..
- Brez DDV: 206,17€
- Blagovne znamke BROTHER
- Šifra: ALS47092774
- Proizvajalčeva koda: DCPL2640DNYJ1
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: DCPL2640DNYJ1
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
BROTHER DCPL2640DN večfunkcijski monokromatski laserski tiskalnik A4, 34 strani/min
Brother DCP-L2640DN je vsestranska in učinkovita pisarniška naprava, ki združuje funkcionalnosti tiskalnika, kopirnega stroja in skenerja v eno kompaktno vse-v-enem napravo. Zasnovana za potrebe sodobnih delovnih okolij ponuja hitro in zanesljivo črno-belo tiskanje s hitrostjo do 34 strani na minuto ter kakovostne zmogljivosti kopiranja in skeniranja. Njene celovite možnosti povezave, vključno z AirPrint, Brother Mobile Connect in Mopria Print Service, zagotavljajo nemoteno integracijo z vsemi napravami, medtem ko močne varnostne funkcije varujejo vaše občutljive dokumente. DCP-L2640DN izstopa tudi pri obdelavi medijev, saj podpira širok razpon formatov in vrst papirja za vse tiskalne potrebe. S certifikatom ENERGY STAR, funkcijo samodejnega obojestranskega tiskanja in priporočenim mesečnim obsegom 2500 strani je ta tiskalnik okolju prijazen in zasnovan za zanesljivo delovanje. Ne glede na to, ali tiskate poročila, skenirate pogodbe ali kopirate predstavitve, je Brother DCP-L2640DN zasnovan za povečanje produktivnosti in učinkovitosti v vsakem pisarniškem okolju.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: BROTHER DCPL2640DN večfunkcijski monokromatski laserski tiskalnik A4, 34 strani/min
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 11,4 kg
- Mere( Š x V x G): 41 cm x 39.9 cm x 31.9 cm
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija z registracijo izdelka
- Povezljivost: LAN, USB 2.0
- Vrsta medija: Koverte, Oznake, Navaden papir, recikliran papir, tanek papir, Debel papir
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (tiskanje)
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: 2500 strani
- Hitrost kopiranja: Do 34 ppm
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 34 ppm
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
- Izvirna velikost: Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 50 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 250 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 1 list
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 120 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (50/60Hz)
- Značilnosti pisarniških naprav: Skeniranje na e-pošto, skeniraj v sliko, skener za SharePoint, skeniraj v OCR, skeniraj v omrežno mapo
- Razred največje tiskalne ločljivosti: Do 1200 x 1200 dpi
- Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju: Do 600 x 600 dpi
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Brother / Zanderij 25 / Amstelveen / Nizozemska / gpsr@brother-cee.com
| Default | |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija z registracijo izdelka |
| Opis izdelka | BROTHER DCPL2640DN večfunkcijski monokromatski laserski tiskalnik A4, 34 strani/min |
| Teža | 11,4 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, Mreža |
| Hitrost tiskanja | Do 34 ppm |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 41 cm x 39.9 cm x 31.9 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (tiskanje) |
| Skeniranje | 1200 x 1200 dpi |
| Vrsta medija | Koverte, Oznake, Navaden papir, recikliran papir, tanek papir, Debel papir |
| Izvirna velikost | Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 250 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 34 ppm |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 2500 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 1 list |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 120 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Razred največje tiskalne ločljivosti | Do 1200 x 1200 dpi |
| Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju | Do 600 x 600 dpi |
| Značilnosti pisarniških naprav | Skeniranje na e-pošto, skeniraj v sliko, skener za SharePoint, skeniraj v OCR, skeniraj v omrežno mapo |
