BROTHER MFCL2862DW večfunkcijski mono laserski tiskalnik A4, 30 ppm, Wi‑Fi in USB
BROTHER MFCL2862DW večfunkcijski mono laserski tiskalnik A4, 30 ppm, Wi‑Fi in USB Odkrijte Brother MFC-L2862DW, multifunkcijski tiskalnik, zasnovan za povečanje produktivnosti in varnosti v vsakem pi..
- Brez DDV: 271,54€
- Blagovne znamke BROTHER
- Šifra: ALS47092775
- Proizvajalčeva koda: MFCL2862DWYJ1
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: MFCL2862DWYJ1
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
BROTHER MFCL2862DW večfunkcijski mono laserski tiskalnik A4, 30 ppm, Wi‑Fi in USB
Odkrijte Brother MFC-L2862DW, multifunkcijski tiskalnik, zasnovan za povečanje produktivnosti in varnosti v vsakem pisarniškem okolju. Naprava nudi obsežen nabor možnosti povezljivosti, vključno z LAN, USB 2.0 in Wi‑Fi(n), ter podporo za mobilno tiskanje prek Apple AirPrint, Brother Mobile Connect in drugih, kar omogoča nemoteno integracijo v obstoječe omrežje. Z naprednimi varnostnimi funkcijami, kot so AES šifriranje, IPsec in secure function lock v3, so vaši zaupni dokumenti dobro zaščiteni. MFC-L2862DW izstopa po učinkovitosti, saj se ponaša z hitrim časom prvega izvoda 10 s in samodejnim dvostranskim tiskom, kar prihrani čas in papir. Njegova vsestranska obdelava medijev podpira širok nabor formatov in vrst, od kuvert do debelega papirja, in zadovolji vse vaše potrebe po tiskanju. Poleg tega je tiskalnik certificiran po ENERGY STAR, kar prinaša pomembne prihranke energije in zmanjšuje njegov okoljski odtis. Z navedenimi lastnostmi je Brother MFC-L2862DW idealna izbira za podjetja, ki iščejo zanesljivo, varno in okolju prijazno tiskalno rešitev.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: BROTHER MFCL2862DW večfunkcijski mono laserski tiskalnik A4, 30 ppm, Wi‑Fi in USB
- Maksimalna dimenzija tiskanja: A4 (210 x 297 mm) (max), Legal (216 x 356 mm)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 11,6 kg
- Mere( Š x V x G): 41 cm x 39.9 cm x 31.9 cm
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija z registracijo izdelka
- Povezljivost: LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n)
- Vrsta medija: Navaden papir, Kuverte, Oznake, recikliran papir, tanek papir, Debel papir
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (tiskanje)
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: Do 2500 strani
- Hitrost kopiranja: Do 34 ppm
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 34 ppm
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
- Izvirna velikost: Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 50 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 250 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 1 list
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 120 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (50/60Hz)
- Možnost faksiranja: Super G3 - navaden papir
- Največja hitrost prenosa faksa: 33.6 Kbps
- Sistem za stiskanje podatkov: JBIG
- Značilnosti pisarniških naprav: Skeniranje na e-pošto, skeniraj v sliko, skener za SharePoint, skeniraj v OCR, skeniranje na e-poštni strežnik
- Razred največje tiskalne ločljivosti: Do 1200 x 1200 dpi
- Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju: Do 600 x 600 dpi
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Brother / Zanderij 25 / Amstelveen / Nizozemska / gpsr@brother-cee.com
| Default | |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija z registracijo izdelka |
| Opis izdelka | BROTHER MFCL2862DW večfunkcijski mono laserski tiskalnik A4, 30 ppm, Wi‑Fi in USB |
| Teža | 11,6 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4 (210 x 297 mm) (max), Legal (216 x 356 mm) |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, WiFi |
| Hitrost tiskanja | Do 34 ppm |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 41 cm x 39.9 cm x 31.9 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (tiskanje) |
| Sistem za stiskanje podatkov | JBIG |
| Skeniranje | 1200 x 1200 dpi |
| Največja hitrost prenosa faksa | 33.6 Kbps |
| Vrsta medija | Navaden papir, Kuverte, Oznake, recikliran papir, tanek papir, Debel papir |
| Izvirna velikost | Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 250 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 34 ppm |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | Do 2500 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 1 list |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 120 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Razred največje tiskalne ločljivosti | Do 1200 x 1200 dpi |
| Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju | Do 600 x 600 dpi |
| Možnost faksiranja | Super G3 - navaden papir |
| Značilnosti pisarniških naprav | Skeniranje na e-pošto, skeniraj v sliko, skener za SharePoint, skeniraj v OCR, skeniranje na e-poštni strežnik |
