BROTHER DCPB7620DW večfunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, DCP - CEE/GEN
BROTHER DCPB7620DW večfunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, DCP - CEE/GEN Brother DCP-B7620DW zagotavlja zmogljivost kot večnamenski tiskalnik, kopirni stroj in skener, zasnovan za obremenjena pisarniš..
- Brez DDV: 232,68€
- Blagovne znamke BROTHER
- Šifra: ALS47321763
- Proizvajalčeva koda: DCPB7620DWYJ1
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: DCPB7620DWYJ1
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
BROTHER DCPB7620DW večfunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, DCP - CEE/GEN
Brother DCP-B7620DW zagotavlja zmogljivost kot večnamenski tiskalnik, kopirni stroj in skener, zasnovan za obremenjena pisarniška okolja. Z največjo hitrostjo tiskanja 34 strani na minuto zagotavlja učinkovito obdelavo dokumentov pri črno-belem tisku in kopiranju. Tiskalnik podpira različne formate in vrste medijev, zato je vsestranski za vse tiskalne potrebe, ob tem pa zagotavlja visoko ločljivost do 1200 x 1200 DPI za jasno izpisano besedilo in ostre slike. Naprava je opremljena z več možnostmi povezljivosti, vključno z USB, LAN in Wi-Fi, kar omogoča mobilno tiskanje prek storitev, kot sta Apple AirPrint in Brother Mobile Connect. Uporabniku prijazen LCD-zaslon izboljša uporabnost, funkcija samodejnega obojestranskega tiskanja pa omogoča učinkovito tiskanje na obe strani. Brother DCP-B7620DW je zasnovan za priporočeno mesečno obremenitev do 2500 strani, kar zagotavlja zanesljivost v okoljih z visoko obremenitvijo. Z robustnimi varnostnimi protokoli, kot sta WPA3-SAE in SSL, lahko uporabniki zaupajo, da so občutljivi podatki med tiskanjem zaščiteni.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: BROTHER DCPB7620DW večfunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, DCP - CEE/GEN
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 10,5 kg
- Mere( Š x V x G): 41 cm x 39.9 cm x 27.2 cm
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija z registracijo izdelka
- Povezljivost: LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n)
- Vrsta medija: Koverte, Navaden papir, recikliran papir
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (tiskanje)
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: Do 2500 strani
- Hitrost kopiranja: Do 34 ppm
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 34 ppm
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
- Izvirna velikost: Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Standardna kapaciteta papirja: 250 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 1 list
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 120 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (50/60Hz)
- Značilnosti pisarniških naprav: Skeniranje na e-pošto, skeniraj v OCR
- Razred največje tiskalne ločljivosti: Do 1200 x 1200 dpi
- Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju: Do 600 x 600 dpi
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Brother / Zanderij 25 / Amstelveen / Nizozemska / gpsr@brother-cee.com
| Default | |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija z registracijo izdelka |
| Opis izdelka | BROTHER DCPB7620DW večfunkcijski tiskalnik 3 v 1, 34 ppm, DCP - CEE/GEN |
| Teža | 10,5 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, WiFi |
| Hitrost tiskanja | Do 34 ppm |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 41 cm x 39.9 cm x 27.2 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (tiskanje) |
| Skeniranje | 1200 x 1200 dpi |
| Vrsta medija | Koverte, Navaden papir, recikliran papir |
| Izvirna velikost | Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 250 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 34 ppm |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | Do 2500 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 1 list |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 120 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Razred največje tiskalne ločljivosti | Do 1200 x 1200 dpi |
| Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju | Do 600 x 600 dpi |
| Značilnosti pisarniških naprav | Skeniranje na e-pošto, skeniraj v OCR |




