ASUS TUF Gaming FX608JPR-QT002 prenosnik Intel Core i7-14650HX, 16-palčni WQXGA, 2x16GB DDR5, 1TB PCIe SSD, RTX 5070 8GB, brez operacijskega sistema, Jaeger Gray
ASUS TUF Gaming FX608JPR-QT002 prenosnik Intel Core i7-14650HX, 16-palčni WQXGA, 2x16GB DDR5, 1TB PCIe SSD, RTX 5070 8GB, brez operacijskega sistema, Jaeger Gray ASUS TUF Gaming F16 FX608JPR-QT002 je..
- Brez DDV: 1.482,43€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS47764849
- Proizvajalčeva koda: 90NR0NG1-M00220
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 90NR0NG1-M00220
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS TUF Gaming FX608JPR-QT002 prenosnik Intel Core i7-14650HX, 16-palčni WQXGA, 2x16GB DDR5, 1TB PCIe SSD, RTX 5070 8GB, brez operacijskega sistema, Jaeger Gray
ASUS TUF Gaming F16 FX608JPR-QT002 je prenosnik, zasnovan za potopno igranje in produktivnost. S 16-palčnim zaslonom z nativno ločljivostjo 2560 x 1600 in osveževalno frekvenco 165 Hz prenosnik zagotavlja gladne prikaze in živahne barve, ob 90% razmerju zaslona in ohišja. Grafična kartica NVIDIA GeForce RTX 5070 in procesor Intel Core i7 z 16 jedri zagotavljata zmogljivost za zahtevne igre in intenzivne aplikacije. Opremljen z 32 GB DDR5 RAM in hitrim 1 TB SSD, ASUS TUF Gaming F16 zagotavlja dovolj prostora za shranjevanje in hitre čase nalaganja. Njegov array mikrofon uporablja AI tehnologijo in deluje kot mikrofon z odpravljanjem hrupa (ANC), kar zagotavlja čist vhodni zvok, medtem pa dva zvočnika, skladna z Dolby Atmos in Hi-Res Audio, omogočata potopni zvok. Prenosnik je tudi vzdržljiv, preizkušen po standardu MIL-STD-810H, medtem ko hitro polnjenje in tehnologija ASUS Aura Sync izboljšata uporabniško izkušnjo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS TUF Gaming FX608JPR-QT002 prenosnik Intel Core i7-14650HX, 16-palčni WQXGA, 2x16GB DDR5, 1TB PCIe SSD, RTX 5070 8GB, brez operacijskega sistema, Jaeger Gray
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 2,2 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Jaeger grey
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 26.9 cm x 2.73 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3
- Operacijski sistem: No OS
- Vrsta procesorja: Intel Core i7 (14. generacija) - i7-14650HX / 2,2 GHz, do 5,2 GHz / 30 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 2560 x 1600 / 2.5K @ 165 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 32 GB DDR5 (2 x 16 GB)
- Gaming: Da
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5070 / Intel UHD Graphics
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM)
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | No OS |
| Barva | Jaeger grey |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 |
| Diagonala zaslona dodatno | 16\" 2560 x 1600 / 2.5K @ 165 Hz |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5070 / Intel UHD Graphics |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | Intel Core i7 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 2,2 kg |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM) |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 26.9 cm x 2.73 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |





