ASUS ROG Strix G614PR-RV022W prenosnik, AMD Ryzen 9 7940HX, 16-palčni WUXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home
ASUS ROG Strix G614PR-RV022W prenosnik, AMD Ryzen 9 7940HX, 16-palčni WUXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home ASUS ROG Strix G16 je zasnovan za izboljšanje igralnih in multimed..
- Brez DDV: 2.410,36€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48033075
- Proizvajalčeva koda: 90NR0NJ7-M004J0
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NR0NJ7-M004J0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS ROG Strix G614PR-RV022W prenosnik, AMD Ryzen 9 7940HX, 16-palčni WUXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home
ASUS ROG Strix G16 je zasnovan za izboljšanje igralnih in multimedijskih izkušenj s svojo zmogljivo strojno opremo in zaslonom. S 16-palčnim zaslonom z nativno ločljivostjo 1920 x 1200 prenosnik ponuja poglobljeno vizualno izkušnjo s podporo za HDR in Dolby Vision. S frekvenco osveževanja 165 Hz in odzivnim časom 3 ms omogočata uživanje hitrih iger brez zatikanja, medtem ko zaslon s tehnologijo IPS in mat površino proti bleščanju ponuja širok vidni kot za deljenje s prijatelji. Gnan z AMD Ryzen 9 procesorjem s 16 jedri in največjo turbo hitrostjo 5.2 GHz prenosnik z lahkoto obvladuje zahtevna opravila. Vključuje grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, ki zagotavlja kakovosten prikaz in tekoče igranje. G16 je opremljen z 32 GB DDR5 RAM in 1 TB SSD, kar zagotavlja dovolj prostora in hitro delovanje v različnih aplikacijah. Dodatne funkcije, kot sta avdio z AI odstranjevanjem hrupa in tehnologija ojačanja zvoka, izboljšajo celotno izkušnjo, zaradi česar je naprava primerna za gaming in produktivnost.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS ROG Strix G614PR-RV022W prenosnik, AMD Ryzen 9 7940HX, 16-palčni WUXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 2,5 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Siva
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 24.6 cm x 3.04 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 9 7940HX / 2,4 GHz, do 5,2 GHz / 64 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 165 Hz
- Vhodna naprava: Številčna tipkovnica
- Velikost pomnilnika: 32 GB DDR5 (2 x 16 GB)
- Gaming: Da
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 610M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM)
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 9 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Siva |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Opis izdelka | 32 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 2,5 kg |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM) |
| Vhodna naprava | Številčna tipkovnica |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 24.6 cm x 3.04 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






