LENOVO LOQ prenosnik, AMD Ryzen 7 250, 15,6" FHD 144Hz, 16 GB RAM, 1 TB, RTX 5060, Windows 11 Home, Luna Grey, 2 leti garancije
LENOVO LOQ prenosnik, AMD Ryzen 7 250, 15,6" FHD 144Hz, 16 GB RAM, 1 TB, RTX 5060, Windows 11 Home, Luna Grey, 2 leti garancije Doživite moč Lenovo LOQ 15AHP10, vsestranskega prenosnika, zasnovanega ..
- Brez DDV: 1.369,67€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48042998
- Proizvajalčeva koda: 83JG004MSC
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 83JG004MSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO LOQ prenosnik, AMD Ryzen 7 250, 15,6" FHD 144Hz, 16 GB RAM, 1 TB, RTX 5060, Windows 11 Home, Luna Grey, 2 leti garancije
Doživite moč Lenovo LOQ 15AHP10, vsestranskega prenosnika, zasnovanega za gaming in produktivnost. S 15,6-palčnim zaslonom z mat površino proti bleščanju in 100% sRGB barvnim razponom prenosnik zagotavlja živahne barve in tekoče delovanje. IPS tehnologija zagotavlja široke kote gledanja, združljivost z NVIDIA G-SYNC pa zmanjša trganje slike za poglobljeno igralno izkušnjo. Z AMD Ryzen 7 procesorjem in 16 GB DDR5 RAM-a Lenovo LOQ brez težav obvladuje zahtevne aplikacije. 512 GB SSD nudi dovolj prostora za shranjevanje in hiter dostop do datotek. Z integriranima dual array mikrofonoma in zvočnim sistemom Nahimic izboljša komunikacijo in zabavo. Lenovo LOQ 15AHP10 je opremljen z več možnostmi povezljivosti, vključno z USB-C, HDMI in podporo za Wi-Fi 6, kar zagotavlja nemoteno povezovanje in prenos podatkov.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO LOQ prenosnik, AMD Ryzen 7 250, 15,6" FHD 144Hz, 16 GB RAM, 1 TB, RTX 5060, Windows 11 Home, Luna Grey, 2 leti garancije
- Tip izdelka: Prenosnik - AI PC
- Teža: 2,4 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična baterija - do 10,4 ure
- Barva: Luna-siva
- Mere( Š x V x G): 35.986 cm x 25.87 cm x 2.39 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 7 250 / 3,3 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 15.6\" 1920 x 1080 / Full HD @ 144 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Gaming: Da
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5060 / AMD Radeon 780M - do 572 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Ogljični odtis: 344 kg emisij ogljika
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Luna-siva |
| Brezžične povezave | Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Gaming | Da |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Ogljični odtis | 344 kg emisij ogljika |
| Opis izdelka | AMD Ryzen 7 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 2,4 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 35.986 cm x 25.87 cm x 2.39 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična baterija - do 10,4 ure |
| Tip izdelka | Prenosnik - AI PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






