ASUS TUF Gaming FA608UH-RV013 prenosnik, AMD Ryzen 7 260, 16-palčni WUXGA, 16 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5050, 8 GB, NOOS
ASUS TUF Gaming FA608UH-RV013 prenosnik, AMD Ryzen 7 260, 16-palčni WUXGA, 16 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5050, 8 GB, NOOS ASUS TUF Gaming A16 ponuja 16-palčni LED-zaslon z nativno ločljivostjo 1920 ..
- Brez DDV: 1.120,14€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48044258
- Proizvajalčeva koda: 90NR0KS1-M002B0
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NR0KS1-M002B0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS TUF Gaming FA608UH-RV013 prenosnik, AMD Ryzen 7 260, 16-palčni WUXGA, 16 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5050, 8 GB, NOOS
ASUS TUF Gaming A16 ponuja 16-palčni LED-zaslon z nativno ločljivostjo 1920 x 1200, ki zagotavlja živahne vizuale za igre in multimedijo. S hitro 165 Hz stopnjo osveževanja z V-Sync in časom odziva 3 ms uživate v bolj gladkem igranju in zmanjšani zameglitvi gibanja. Izboljšan zvok zagotavljata dva zvočnika, ki podpirata Dolby Atmos in Hi-Res Audio, zato je vsaka zvočna izkušnja poglobljena in jasna. Poganja ga procesor AMD Ryzen 7 z osmimi jedri in taktom do 5,1 GHz, ta prenosnik pa je zasnovan za visoke zmogljivosti. V kombinaciji z 16 GB DDR5 RAM-a in 1 TB SSD-jem zagotavlja hiter dostop do podatkov in učinkovito večopravilnost. Oblikovanje z ASUS Aura Sync tehnologijo omogoča personalizacijo, medtem ko testiranje po standardu MIL-STD-810H daje zagotovilo o vzdržljivosti v različnih okoljih. Napredne rešitve hlajenja, kot sta 0dB Ambient Cooling in ventilatorji 2. generacije Arc Flow, ohranjajo prenosnik hladen med intenzivnimi igralnimi sejami.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS TUF Gaming FA608UH-RV013 prenosnik, AMD Ryzen 7 260, 16-palčni WUXGA, 16 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5050, 8 GB, NOOS
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 2,2 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Jaeger grey
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 26.9 cm x 2.57 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3
- Operacijski sistem: No OS
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 7 260 / 3,8 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 165 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5
- Gaming: Da
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5050 / AMD Radeon 780M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Microsoft Pluton varnostni čip za Secured-core PC (stopnja 3)
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Indeks popravljivosti: 9.6 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | No OS |
| Barva | Jaeger grey |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 2,2 kg |
| Varnost | Microsoft Pluton varnostni čip za Secured-core PC (stopnja 3) |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 26.9 cm x 2.57 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9.6 (od 10) |





