LENOVO Legion 9, Intel Core Ultra 9 275HX, 18‑palčni WQUXGA, 64 GB RAM, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, Windows 11 Home, Eclipse Black, 2-letna garancija
LENOVO Legion 9, Intel Core Ultra 9 275HX, 18‑palčni WQUXGA, 64 GB RAM, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, Windows 11 Home, Eclipse Black, 2-letna garancija Lenovo Legion 9 18IAX10 je zasnovan za igr..
- Brez DDV: 4.183,10€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48062765
- Proizvajalčeva koda: 83EY003WSC
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 83EY003WSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO Legion 9, Intel Core Ultra 9 275HX, 18‑palčni WQUXGA, 64 GB RAM, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, Windows 11 Home, Eclipse Black, 2-letna garancija
Lenovo Legion 9 18IAX10 je zasnovan za igralce in ustvarjalce, ima 18-palčni zaslon z nativno ločljivostjo 3840 x 2400 in osveževanjem do 240 Hz, kar zagotavlja živahno sliko in tekoče igranje. Opremljen je s procesorjem Intel Core Ultra 9 z 24 jedri in najvišjo turbo frekvenco 5,4 GHz, zato prenosnik nudi zmogljivost pri zahtevnih aplikacijah. Napreden sistem termičnega upravljanja ohranja napravo hladno tudi pri daljši uporabi. Poleg tega konfiguracija vsebuje 2 TB SSD s PCIe 5.0 vmesnikom za hiter dostop do podatkov ter različne možnosti povezljivosti, vključno z USB-C 3.2 Gen 2 in 2,5 Gigabit Ethernet. Zvočni sistem vključuje tehnologijo Nahimic, dual-array mikrofone in več zvočnikov, kar zagotavlja poglobljeno kakovost zvoka. Z AI izboljšavami in zmogljivim grafičnim procesorjem je Lenovo Legion 9 idealen sopotnik za gaming in ustvarjalno delo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO Legion 9, Intel Core Ultra 9 275HX, 18‑palčni WQUXGA, 64 GB RAM, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, Windows 11 Home, Eclipse Black, 2-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 3,5 kg
- Barva: Eclipse črna
- Mere( Š x V x G): 40.3 cm x 29.69 cm x 2.795 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 9 (Series 2) - 275HX do 5,4 GHz / 36 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 18\" 3840 x 2400 / WQUXGA @ 240 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 64 GB DDR5 (2 x 32 GB)
- Gaming: Da
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 2 TB SSD - NVMe, Učinkovitost
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5080 / Intel Graphics - do 1334 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Video pomnilnik: 16 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Velikost pomnilnika | 64 GB |
| SSD pogon | 2 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Eclipse črna |
| Brezžične povezave | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 18\" 3840 x 2400 / WQUXGA @ 240 Hz |
| Gaming | Da |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5080 / Intel Graphics - do 1334 TOPS |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 2 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 3,5 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Video pomnilnik | 16 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 40.3 cm x 29.69 cm x 2.795 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






