HP VICTUS 15-fa2129nm prenosnik: Intel Core i7-13620H, 15,6-palčni FHD zaslon, 16 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB, Windows 11 Home, Mica Silver
HP VICTUS 15-fa2129nm prenosnik: Intel Core i7-13620H, 15,6-palčni FHD zaslon, 16 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB, Windows 11 Home, Mica Silver Prenosnik HP Victus 15-fa2129nm po..
- Brez DDV: 1.400,47€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS48115618
- Proizvajalčeva koda: CV9Y0EA#BED
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: CV9Y0EA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP VICTUS 15-fa2129nm prenosnik: Intel Core i7-13620H, 15,6-palčni FHD zaslon, 16 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB, Windows 11 Home, Mica Silver
Prenosnik HP Victus 15-fa2129nm ponuja zmogljivost in izboljšane vizualne učinke za boljšo igralno izkušnjo ter večjo produktivnost. S 15,6-palčnim zaslonom Full HD z mat površino proti bleščanju in osveževanjem 144 Hz prenosnik prikazuje živahno in tekočo grafiko, primeren za igranje in pretakanje. IPS tehnologija zagotavlja široke vidne kote in natančno barvno reprodukcijo, dodatno izboljšani s svetilnostjo 300 cd/m² in razmerjem površine zaslona in ohišja 82.23% za poglobljeno doživetje. Opremljen z zmogljivim procesorjem Intel Core i7 s tehnologijo Turbo Boost in 10 jedri je ta prenosnik zasnovan za obdelavo zahtevnih aplikacij in enostavno večopravilnost. Z 16 GB DDR5 pomnilnika in 1 TB PCIe NVMe SSD-jem nudi dovolj pomnilnika in prostora za shranjevanje za vse vaše potrebe. Dva zvočnika s HP Audio Boost in podpora za DTS:X Ultra zagotavljata poglobljeno zvočno izkušnjo, medtem ko funkcija HP Fast Charge pomeni minimalen čas nedelovanja. Z obsežnimi možnostmi povezljivosti, vključno z HDMI, USB-C in Wi-Fi 6, prenosnik HP Victus 15-fa2129nm odlično deluje tako v brezžičnem kot žičnem omrežju. Za dodatno priročnost osvetljen komplet polne velikosti tipkovnice in numerična tipkovnica izboljšata uporabnost v različnih okoljih, zaradi česar je ta prenosnik primerna izbira za igralce in uporabnike.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP VICTUS 15-fa2129nm prenosnik: Intel Core i7-13620H, 15,6-palčni FHD zaslon, 16 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB, Windows 11 Home, Mica Silver
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 2,29 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Mica silver, črni krom (logotip)
- Mere( Š x V x G): 35.79 cm x 25.5 cm x 2.35 cm
- Lokalizacija: Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija
- Brezžične povezave: Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian / Serbian
- Vrsta procesorja: Intel Core i7 (13. generacija) - 13620H, do 4,9 GHz / 24 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, EPEAT podnebje+
- Diagonala zaslona dodatno: 15.6\" 1920 x 1080 / Full HD @ 144 Hz
- Vhodna naprava: Slika plošča
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Gaming: Da
- Tipkovnica: Adriatic
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel UHD Graphics
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Mica silver, črni krom (logotip) |
| Brezžične povezave | Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, EPEAT podnebje+ |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel UHD Graphics |
| Lokalizacija | Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 2,29 kg |
| Tipkovnica | Adriatic |
| Vhodna naprava | Slika plošča |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Mere( Š x V x G) | 35.79 cm x 25.5 cm x 2.35 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |










