HP VICTUS 15-fb3006nm prenosnik z AMD Ryzen AI 7 350, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5060 z 8 GB pomnilnika, FreeDOS 3.0, barva Performance Blue
HP VICTUS 15-fb3006nm prenosnik z AMD Ryzen AI 7 350, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5060 z 8 GB pomnilnika, FreeDOS 3.0, barva Pe..
- Brez DDV: 1.253,57€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS48115619
- Proizvajalčeva koda: CV9Y1EA#BED
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: CV9Y1EA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP VICTUS 15-fb3006nm prenosnik z AMD Ryzen AI 7 350, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5060 z 8 GB pomnilnika, FreeDOS 3.0, barva Performance Blue
Prenosnik Victus by HP ponuja zmogljivo računalniško izkušnjo s specifikacijami, zasnovanimi za potrebe igralcev in uporabnikov. Opremljen z AMD Ryzen AI 7 procesorjem z 8 jedri in največjo turbofrekvenco 5 GHz zagotavlja nemoteno večopravilnost in visoko zmogljivost. 15,6-palčni zaslon Full HD z ločljivostjo 1920 x 1080 prikazuje ostro sliko, podprt z 144 Hz V-Sync za izboljšano igralno izkušnjo. Svetilnost dosega do 300 cd/m2, kar omogoča uporabo v različnih svetlobnih pogojih, medtem ko tehnologija mat površine proti bleščanju zagotavlja jasno sliko brez motenj. Opremljen z 16 GB DDR5 RAM in 1 TB PCIe 4.0 SSD prenosnik omogoča hitro dostopanje do podatkov in dovolj prostora za aplikacije ter datoteke. Na področju zvoka dvojni mikrofonski niz in dva zvočnika skupaj s HP Audio Boost in podporo DTS:X Ultra zagotavljajo poglobljeno zvočno doživetje. HP TrueVision FHD spletna kamera, ki vključuje infrardeče zmogljivosti in Temporal Noise Reduction, izboljša spletno komunikacijo. Dodatne funkcije, kot so HP Fast Charge, osvetljena tipkovnica in širok nabor možnosti povezljivosti, naredijo ta prenosnik vsestransko izbiro za vsakega uporabnika.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP VICTUS 15-fb3006nm prenosnik z AMD Ryzen AI 7 350, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5060 z 8 GB pomnilnika, FreeDOS 3.0, barva Performance Blue
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 2,29 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Chrome (logotip), Modra
- Mere( Š x V x G): 35.79 cm x 25.5 cm x 2.35 cm
- Lokalizacija: Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija
- Brezžične povezave: Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: FreeDOS 3.0
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen AI 7 350 do 5 GHz / 16 MB predpomnilnik
- Diagonala zaslona dodatno: 15.6\" 1920 x 1080 / Full HD @ 144 Hz
- Vhodna naprava: Slika plošča
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Gaming: Da
- Tipkovnica: Adriatic
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Grafična kartica NVIDIA GeForce RTX 5060
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Barva | Chrome (logotip), Modra |
| Brezžične povezave | Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | Grafična kartica NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Lokalizacija | Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 2,29 kg |
| Tipkovnica | Adriatic |
| Vhodna naprava | Slika plošča |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 35.79 cm x 25.5 cm x 2.35 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |










