Lenovo Legion Pro 5 prenosnik — Intel Core Ultra 9 275HX, 16-palčni WQXGA OLED, 32 GB RAM, 1 TB, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home, Eclipse Black, 2-letna garancija
Lenovo Legion Pro 5 prenosnik — Intel Core Ultra 9 275HX, 16-palčni WQXGA OLED, 32 GB RAM, 1 TB, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home, Eclipse Black, 2-letna garancija Doživite zmogljivost in vrhunsko vizual..
- Brez DDV: 2.370,18€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48178923
- Proizvajalčeva koda: 83LU0027SC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83LU0027SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Lenovo Legion Pro 5 prenosnik — Intel Core Ultra 9 275HX, 16-palčni WQXGA OLED, 32 GB RAM, 1 TB, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home, Eclipse Black, 2-letna garancija
Doživite zmogljivost in vrhunsko vizualno podobo s prenosnikom Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H. Prenosnik ima 16-palčni OLED-zaslon z nativno ločljivostjo 2560 x 1600, ki prikazuje žive barve z 100 % DCI-P3 barvnim razponom in zagotavlja izboljšano ostrino zahvaljujoč tehnologijama Dolby Vision in HDR 1000 True Black. Ultra-hiter 1 TB SSD zagotavlja prostor za shranjevanje, medtem ko 32 GB DDR5 RAM omogoča tekoče večopravilno delovanje pri zahtevnih aplikacijah in gaming izkušnjah. Opremljen s procesorjem Core Ultra 9 z 24 jedri in maksimalno turbo hitrostjo 5,4 GHz, Lenovo Legion Pro 5 zagotavlja visoko procesorsko moč. Grafiko zagotavlja NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, ki nudi zmogljivost za gaming in ustvarjalno delo. Izboljšane avdio rešitve Harman in Nahimic ponujajo poglobljeno zvočno izkušnjo, dopolnjeno z dual-array mikrofonom in stereo zvočniki. Z obsežnimi možnostmi povezljivosti, vključno z USB-C s Power Delivery in Thunderbolt 4, je ta prenosnik zasnovan za učinkovitost in vsestranskost.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Lenovo Legion Pro 5 prenosnik — Intel Core Ultra 9 275HX, 16-palčni WQXGA OLED, 32 GB RAM, 1 TB, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home, Eclipse Black, 2-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 2,42 kg
- Barva: Eclipse črna
- Mere( Š x V x G): 36.438 cm x 26.806 cm x 2.595 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 9 (Series 2) - 275HX do 5,4 GHz / 36 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 165 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 32 GB DDR5 (2 x 16 GB)
- Gaming: Da
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics - do 992 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Video pomnilnik: 12 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Eclipse črna |
| Brezžične povezave | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 165 Hz |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Gaming | Da |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics - do 992 TOPS |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | Intel Core Ultra 9 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 2,42 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Video pomnilnik | 12 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 36.438 cm x 26.806 cm x 2.595 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






