ASUS ROG Strix G615LM-S5078W prenosnik, Intel Core Ultra 9 275HX, 16-inch WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5060, Windows 11 Home
ASUS ROG Strix G615LM-S5078W prenosnik, Intel Core Ultra 9 275HX, 16-inch WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5060, Windows 11 Home ASUS ROG Strix G16 je zasnovan za igralce in uporabnike ter v ele..
- Brez DDV: 1.967,28€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48227307
- Proizvajalčeva koda: 90NR0LJ1-M004N0
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 90NR0LJ1-M004N0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS ROG Strix G615LM-S5078W prenosnik, Intel Core Ultra 9 275HX, 16-inch WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5060, Windows 11 Home
ASUS ROG Strix G16 je zasnovan za igralce in uporabnike ter v elegantnem prenosniku ponuja zmogljivo delovanje. Opremljen s 16-palčnim WQXGA zaslonom z nativno ločljivostjo 2560 x 1600 prikazuje izjemne vizualne podobe, podprte s frekvenco osveževanja 240 Hz za tekočo gaming izkušnjo. Celovita avdio postavitev, vključno z dvema zvočnikoma z Dolby Atmos in AI za odpravljanje hrupa, zagotavlja poglobljeno kakovost zvoka, zaradi česar je kot nalašč za gaming ali večpredstavne naloge. Vgrajene zmogljivosti, kot so 1 TB SSD, procesor Intel Core Ultra 7 in grafika NVIDIA GeForce RTX 5060, zagotavljajo potrebno hitrost in učinkovitost za zahtevne aplikacije, bodisi za gaming ali ustvarjalno delo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS ROG Strix G615LM-S5078W prenosnik, Intel Core Ultra 9 275HX, 16-inch WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5060, Windows 11 Home
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 2.65 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Siva
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 26.8 cm x 3.08 cm
- Brezžične povezave: Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255HX / 2,4 GHz, do 5,2 GHz / 30 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB DDR5 (2 x 16 GB)
- Gaming: Da
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM)
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Indeks popravljivosti: 9.9 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Siva |
| Brezžične povezave | Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 16\" 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics |
| Opis izdelka | 32 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 2.65 kg |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM) |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 26.8 cm x 3.08 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9.9 (od 10) |
