ASUS TUF FA607NUQ-RL011W prenosnik s procesorjem AMD Ryzen 7 170, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD-jem, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 4050 in Windows 11 Home.
ASUS TUF FA607NUQ-RL011W prenosnik s procesorjem AMD Ryzen 7 170, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD-jem, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 4050 in Windows 11 Home. A..
- Brez DDV: 1.060,76€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48282702
- Proizvajalčeva koda: 90NR0QF3-M00CS0
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 90NR0QF3-M00CS0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS TUF FA607NUQ-RL011W prenosnik s procesorjem AMD Ryzen 7 170, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD-jem, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 4050 in Windows 11 Home.
ASUS TUF Gaming A16 FA607NUQ-RL011W je zasnovan za izboljšanje igralne in produktivne izkušnje. Zmogljiv procesor Ryzen 7 z 8 jedri in frekvenco do 4,75 GHz zagotavlja zmogljivost za igranje in večopravilnost. 16-palčni WUXGA LED zaslon ponuja nativno ločljivost 1920 x 1200, ki prikaže žive barve in matno površino proti bleščanju. V kombinaciji z grafiko NVIDIA GeForce RTX 4050 prenosnik zagotavlja nemoteno igranje in osupljivo upodabljanje grafike. Zvočno zmogljivost izboljšata dvojna zvočnika s podporo Hi-Res Audio in Dolby Atmos, medtem pa AI tehnologija za odpravljanje hrupa ustvari poglobljeno zvočno izkušnjo. Prenosnik ima zmogljiv 512 GB SSD za hiter dostop do podatkov in shranjevanje ter skupno 16 GB DDR5 RAM, ki zagotavlja nemoteno delovanje. Poleg tega tehnologija ASUS Aura Sync omogoča prilagodljivo RGB osvetlitev, kar prispeva k estetskemu in funkcionalnemu zasnovi, primerni za igralce in uporabnike.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS TUF FA607NUQ-RL011W prenosnik s procesorjem AMD Ryzen 7 170, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD-jem, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 4050 in Windows 11 Home.
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 2,2 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Kovinsko siva
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 25.1 cm x 2.67 cm
- Brezžične povezave: Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 7 170 / 3,2 GHz, do 4,75 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 144 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Gaming: Da
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 4050 / AMD Radeon 680M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM)
- Video pomnilnik: 6 GB GDDR6 SDRAM
- Indeks popravljivosti: 9.9 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Kovinsko siva |
| Brezžične povezave | Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 2,2 kg |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM) |
| Video pomnilnik | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 25.1 cm x 2.67 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9.9 (od 10) |
