HP VICTUS 15-fa2000nmx prenosnik z Intel Core i5-13420H, 15,6'' FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB, Windows 11 Home, barva Mica Silver; brez adapterja, 3 leta garancije.
HP VICTUS 15-fa2000nmx prenosnik z Intel Core i5-13420H, 15,6'' FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB, Windows 11 Home, barva Mica Silver; brez adapterja, ..
- Brez DDV: 1.170,96€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS48314215
- Proizvajalčeva koda: D8ZK5EA#BED
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: D8ZK5EA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP VICTUS 15-fa2000nmx prenosnik z Intel Core i5-13420H, 15,6'' FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB, Windows 11 Home, barva Mica Silver; brez adapterja, 3 leta garancije.
Prenosnik Victus by HP ponuja zmogljivo računalniško izkušnjo, zasnovano za gaming in produktivnost. Opremljen s procesorjem Intel Core i5, ima ta prenosnik 8 jeder in največjo turbo hitrost 4,6 GHz, kar zagotavlja tekoče delovanje pri zahtevnih aplikacijah. 15,6-palčni zaslon Full HD s tehnologijo IPS prikaže živahne barve in nudi širok vidni kot, zato je idealen za gaming in predvajanje multimedijske vsebine. Z 16 GB DDR5 RAM in 512 GB SSD imajo uporabniki hitre čase nalaganja in dovolj prostora za igre in projekte. Grafična kartica NVIDIA GeForce RTX 4050 izboljša gaming zmogljivost in podpira ray tracing, napreden avdio sistem z dvema zvočnikoma in HP Audio Boost pa nudi poglobljeno zvočno izkušnjo. Ta prenosnik je tudi energetsko učinkovit, ima certifikat EPEAT Gold in izpolnjuje zahteve ENERGY STAR, zato je primerna izbira za okoljsko ozaveščene uporabnike.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP VICTUS 15-fa2000nmx prenosnik z Intel Core i5-13420H, 15,6'' FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB, Windows 11 Home, barva Mica Silver; brez adapterja, 3 leta garancije.
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 2,29 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Mica silver, črni krom (logotip), Siva (tipkovnica)
- Mere( Š x V x G): 35.79 cm x 25.5 cm x 2.35 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - deli in delo - 1 leto
- Lokalizacija: Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija
- Brezžične povezave: Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian / Serbian
- Vrsta procesorja: Intel Core i5 (13. generacija) - 13420H, do 4,6 GHz, 12 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, EPEAT podnebje+
- Diagonala zaslona dodatno: 15.6\" 1920 x 1080 / Full HD @ 144 Hz
- Vhodna naprava: Slika plošča
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Gaming: Da
- Tipkovnica: Adriatic
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 4050 / Intel UHD Graphics
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Video pomnilnik: 6 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (bela)
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Mica silver, črni krom (logotip), Siva (tipkovnica) |
| Brezžične povezave | Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, EPEAT podnebje+ |
| Gaming | Da |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - deli in delo - 1 leto |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX 4050 |
| Lokalizacija | Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (bela) |
| Teža | 2,29 kg |
| Tipkovnica | Adriatic |
| Vhodna naprava | Slika plošča |
| Video pomnilnik | 6 GB GDDR7 SDRAM |
| Mere( Š x V x G) | 35.79 cm x 25.5 cm x 2.35 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |










