HP HyperX OMEN 15-gb0000nm prenosnik AMD Ryzen 5 240, 15,3" 2K, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe, RTX 5050 8 GB, Windows 11 Home, Shadow Black
HP HyperX OMEN 15-gb0000nm prenosnik AMD Ryzen 5 240, 15,3" 2K, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe, RTX 5050 8 GB, Windows 11 Home, Shadow Black HP Inc. HyperX OMEN prenosnik 15-gb0000nm nudi izvrstno igralno i..
- Brez DDV: 1.360,40€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS48546445
- Proizvajalčeva koda: D95YVEA#BED
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: D95YVEA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP HyperX OMEN 15-gb0000nm prenosnik AMD Ryzen 5 240, 15,3" 2K, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe, RTX 5050 8 GB, Windows 11 Home, Shadow Black
HP Inc. HyperX OMEN prenosnik 15-gb0000nm nudi izvrstno igralno izkušnjo s svojimi specifikacijami. 15,3-palčni LED zaslon z ločljivostjo 1920 x 1200 in hitrostjo osveževanja (V-Sync) 165 Hz zagotavlja gladko igranje in živahne prikaze. Dual-array mikrofon in par stereo zvočnikov, opremljenih s tehnologijama HP Audio Boost in HyperX Audio, zagotavljata kakovosten zvok ter obogatita igralne seje in predvajanje večpredstavnostnih vsebin. Z Ryzen 5 procesorjem z največjo turbo hitrostjo 5 GHz in 16 GB DDR5 RAM-a prenosnik zagotavlja zmogljivost za igranje in večopravilnost. 512 GB SSD s tehnologijo PCIe 4.0 omogoča hiter dostop do podatkov in učinkovito shranjevanje. Poleg tega grafični procesor NVIDIA GeForce RTX 5050 izboljša igralne prikaze, medtem ko funkciji, kot sta HP Fast Charge in zanesljiva brezžična povezljivost, poskrbita za hitro polnjenje in stalno povezavo tudi na poti.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP HyperX OMEN 15-gb0000nm prenosnik AMD Ryzen 5 240, 15,3" 2K, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe, RTX 5050 8 GB, Windows 11 Home, Shadow Black
- Tip izdelka: Prenosnik - AI PC
- Teža: 2,42 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 34.3 cm x 25.3 cm x 2.36 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - deli in delo - 1 leto
- Lokalizacija: Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija
- Brezžične povezave: Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian / Serbian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 5 240 do 5 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Diagonala zaslona dodatno: 15,3" 1920 x 1200 / 2K pri 165 Hz
- Vhodna naprava: Slika plošča
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Gaming: Da
- Tipkovnica: Adriatic
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5050 / AMD Radeon 760M - do 16 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (bela)
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 38,86 cm(15,3") |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Gaming | Da |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - deli in delo - 1 leto |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5050 / AMD Radeon 760M - do 16 TOPS |
| Lokalizacija | Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (bela) |
| Teža | 2,42 kg |
| Tipkovnica | Adriatic |
| Vhodna naprava | Slika plošča |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 34.3 cm x 25.3 cm x 2.36 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Tip izdelka | Prenosnik - AI PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |








