ASUS ROG Zephyrus GU606AR-TB070W, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED (WQXGA), 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home
ASUS ROG Zephyrus GU606AR-TB070W, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED (WQXGA), 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home ASUS ROG Zephyrus G16 je zasnovan za igralce in ustvarjal..
- Brez DDV: 3.717,29€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48618797
- Proizvajalčeva koda: 90NR0PC1-M003E0
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NR0PC1-M003E0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS ROG Zephyrus GU606AR-TB070W, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED (WQXGA), 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home
ASUS ROG Zephyrus G16 je zasnovan za igralce in ustvarjalne uporabnike, s čudovitim 16‑palčnim OLED zaslonom z matično ločljivostjo 2560 x 1600 in osveževanjem 240 Hz za poglobljeno izkušnjo gledanja. Z 100% DCI‑P3 barvnim razponom in podporo HDR ter združljivostjo z NVIDIA G‑SYNC prinaša živahne vizualne vsebine in tekoče igranje. Njegov zmogljiv procesor Core Ultra 9 s 16 jedri in grafika NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti zagotavljata odzivnost in učinkovitost tako pri zahtevnih grafičnih aplikacijah kot pri igranju iger. Kakovost zvoka poudarjajo štirje inteligentni zvočniki z Dolby Atmos in tehnologijo Smart Amplification, ki oživljata zabavo in igranje. S sodobnimi sistemi hlajenja, kot sta Tri‑Fan Technology in hlajenje z uparjalno komoro, ostane naprava hladna tudi med intenzivno uporabo. Elegantno ohišje iz aluminijeve zlitine združuje vzdržljivost s sodobno estetiko, zaradi česar je ASUS ROG Zephyrus G16 funkcionalen in eleganten za uporabo na poti.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS ROG Zephyrus GU606AR-TB070W, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED (WQXGA), 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.95 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Platinum White
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 24.6 cm x 1.79 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 9 (Series 3) - 386H / 2,1 GHz, do 4,9 GHz / 18 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Gaming: Da
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics - do 40 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Firmware Trusted Platform Module (TPM) s Microsoft Pluton Secured-core PC (Level 3) varnostnim čipom
- Video pomnilnik: 12 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Platinum White |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0 |
| Diagonala zaslona dodatno | 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics - do 40 TOPS |
| Opis izdelka | 32 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 1.95 kg |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM) s Microsoft Pluton Secured-core PC (Level 3) varnostnim čipom |
| Video pomnilnik | 12 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 24.6 cm x 1.79 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
