ASUS TUF Gaming FA608UP-RV017W prenosnik z AMD Ryzen 7 260, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5070 in Windows 11 Home
ASUS TUF Gaming FA608UP-RV017W prenosnik z AMD Ryzen 7 260, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5070 in Windows 11 Home Doživite poglo..
- Brez DDV: 1.944,78€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48618798
- Proizvajalčeva koda: 90NR0KT1-M00CD0
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 90NR0KT1-M00CD0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS TUF Gaming FA608UP-RV017W prenosnik z AMD Ryzen 7 260, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5070 in Windows 11 Home
Doživite poglobljeno igralno izkušnjo in visoko zmogljivost z ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-RV017W. Ta prenosnik ima 16-palčni WUXGA zaslon z ločljivostjo 1920 x 1200 pik, optimiziran za grafiko in tekočo igro z največjo osveževalno frekvenco 165 Hz. Uživajte v živih barvah in jasnosti z IPS-nivo tehnologijo in mat površino proti bleščanju, zasnovanima za zmanjšanje odsevov in izboljšanje vizualnega udobja. Napravo poganja procesor AMD Ryzen 7 z osnovno frekvenco 3,8 GHz in do 5,1 GHz v načinu Turbo Boost, skupaj z 16 GB DDR5 RAM, ki podpira zahtevne aplikacije in večopravilnost. ASUS TUF Gaming A16 je opremljen z grafiko NVIDIA GeForce RTX 5070 in funkcijami, kot sta Dynamic Boost in NVIDIA DLSS 4, primeren za igralce, ki iščejo optimizirano zmogljivost. Za shranjevanje skrbi 1 TB PCIe 4.0 SSD, ki zagotavlja hitro nalaganje in dovolj prostora za igre ter datoteke. Dvojni zvočniki z Dolby Atmos zagotavljajo kakovosten zvok, medtem ko napredne funkcije mikrofona omogočajo jasno komunikacijo med igranjem. S elegantno zasnovo, RGB osvetlitvijo in tehnologijo ASUS Aura Sync ta prenosnik popestri vašo igralno postavitev.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS TUF Gaming FA608UP-RV017W prenosnik z AMD Ryzen 7 260, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5070 in Windows 11 Home
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 2,2 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Jaeger grey
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 26.9 cm x 2.57 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 7 260 / 3,8 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR kvalificirani EPEAT srebro
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 165 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Gaming: Da
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5070 / AMD Radeon 780M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Microsoft Pluton varnostni čip za Secured-core PC (stopnja 3)
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Indeks popravljivosti: 9.9 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Jaeger grey |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR kvalificirani EPEAT srebro |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 2,2 kg |
| Varnost | Microsoft Pluton varnostni čip za Secured-core PC (stopnja 3) |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 26.9 cm x 2.57 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9.9 (od 10) |
