LENOVO Legion 7, AMD Ryzen AI 7 450, 16-palčni WQXGA OLED-zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, Windows 11 Home, Glacier White
LENOVO Legion 7, AMD Ryzen AI 7 450, 16-palčni WQXGA OLED-zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, Windows 11 Home, Glacier White Lenovo Legion 7 16AGP11 ponuja osupljiv 16-palčni OLED z..
- Brez DDV: 2.285,25€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48628517
- Proizvajalčeva koda: 83Q80013SC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83Q80013SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO Legion 7, AMD Ryzen AI 7 450, 16-palčni WQXGA OLED-zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, Windows 11 Home, Glacier White
Lenovo Legion 7 16AGP11 ponuja osupljiv 16-palčni OLED zaslon z nativno ločljivostjo 2560 x 1600 in 100% DCI-P3 barvnim razponom, kar zagotavlja žive barve za gaming in pretakanje. Z osveževanjem 240 Hz in podporo za NVIDIA G-SYNC izboljšuje tekočnost igranja in odzivnost ter oživlja vsak detajl. Naprava vključuje zmogljiv procesor Ryzen AI 7 z 8 jedri in najvišjim turbo taktom 5,1 GHz, dopolnjen z 32 GB LPDDR5X pomnilnika, kar zagotavlja brezhibno delovanje pri večopravilnosti in zahtevnih aplikacijah. Zvočno izkušnjo dodatno izboljšuje Harmanova zvočna tehnologija s parom wooferjev in tweeterjev za poln zvočni profil ter z tehnologijo Smart Amplifier. Elegantno aluminijasto ohišje zagotavlja vzdržljivost ter se ponaša s posebno RGB osvetlitvijo na gumbu za vklop in prilagodljivo tipkovnico. Z dovolj prostora na 1 TB SSD in naprednimi možnostmi povezljivosti je ta prenosnik zasnovan za gamerje in ustvarjalce, ki iščejo zmogljivost in stil.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO Legion 7, AMD Ryzen AI 7 450, 16-palčni WQXGA OLED-zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, Windows 11 Home, Glacier White
- Tip izdelka: Prenosnik – AI PC – zasnova s 180° tečajem
- Teža: 1.8 kg
- Barva: Glacier bela
- Mere( Š x V x G): 36.135 cm x 25.416 cm x 1.69 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo; Omejena garancija za baterijo - 1 leto; Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen AI 7 450 / 2 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Gaming: Da
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora
- Tipkovnica: Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije)
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5060 / AMD Radeon 860M - do 572 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 7 450 / 2 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Glacier bela |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Gaming | Da |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo; Omejena garancija za baterijo - 1 leto; Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5060 / AMD Radeon 860M - do 572 TOPS |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 1.8 kg |
| Tipkovnica | Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije) |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora |
| Mere( Š x V x G) | 36.135 cm x 25.416 cm x 1.69 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik – AI PC – zasnova s 180° tečajem |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
