Prenosnik ASUS V16 V3607VH-RP020 | Core 5 210H | RTX 5050 8GB | Win 11 Pro - V3607VH-RP020Win
Nova cena po uporabi kode za popust bo 1.160,64€ (z 22% DDV)
Intel Core 5-210H (8 jederni, do 4,8GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5050 (8 GB GDDR7), 40.6 cm (16\") 1920x1200 WUXGA AG LED 144 Hz, no ODD, HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 ..
- Brez DDV: 990,98€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: SO11496
- Proizvajalčeva koda: V3607VH-RP020Win
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0″) |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 |
| SSD pogon | 512 GB NVMe SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX™ 5050 (8 GB GDDR7) |
| Grafika | NVIDIA |
| Optična enota | ne |
| Procesor | Intel Core 5 procesor 210H 2,20 GHz (12MB, do 4,80 GHz, 8 jeder, 12 niti) |
| Stanje modela | Asus Refurbished |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Frekvenca osveževanja | 144 Hz |
| Lcd zaslon | 16" 1920 x 1200 WUXGA |
| Ločljivost | FHD (Full HD) / 1920 x 1080 / 16:9 |
| Na zalogi | 3 - 5 delovnih dni |
| DisplayPort | ne |
| Garancija - v mesecih | 24 |
| RAM | 16 GB |
| Tip lcd zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 2x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | ločena |
| Jezik tipkovnice | Turška tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Gaming naprava | Gaming prenosniki |



