Prenosnik HP OMEN Gaming 16-am0008ne | i7-14650HX | RTX 5050 - C08QXEA
Nova cena po uporabi kode za popust bo 1.247,04€ (z 22% DDV)
Intel Core i7-14650HX (2,2 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR5-5600, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA RTX 5050 (8 GB GDDR7), 40,6 cm (16,0\") WUXGA (1920x1200) UWVA IPS LED 144 Hz, HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 Gen2 (Dis..
- Brez DDV: 1.064,75€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO14139
- Proizvajalčeva koda: C08QXEA
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ i7 |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0″); |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 |
| SSD pogon | 1 TB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX™ 5050 (8 GB GDDR7) |
| Grafika | NVIDIA |
| Optična enota | ne |
| Procesor | Intel® Core™ i7-14650HX / 2,2 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / 5,2 GHz TurboBoost |
| Stanje modela | HP Renew |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1200 |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Frekvenca osveževanja | 240 Hz |
| Lcd zaslon | 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920 x 1200) AG LED | IPS | 300 nits | 45% NTSC |
| Ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 / 16:10 |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 16 GB |
| Tip lcd zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 3x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | ločena |
| Jezik tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Gaming naprava | Gaming prenosniki |



